Mandžukić osmim golom u Primeri gurnuo Granadu prema porazu

• Atletico M. - Granada 2:0
  • Mandžukić zabio osmi gol u Primeri
Piše: L.Š.
nedjelja, 18.1.2015. 18:56

MARIO MANDŽUKIĆ zabio je prvi pogodak Granadi u susretu 19. kola španjolskog nogometnog prvenstva.

Hrvatski napadač realizirao je najstrožu kaznu u 34. minuti za svoj osmi prvenstveni gol u sezoni, a do kraja susreta u 88. je na konačnih 2:0 povisio je Raul Garcia, koji je umjesto Mandže ušao u igru u 83. minuti.

Mandžukić je izveo kazneni udarac iako je u igri bio i Fernando Torres, miljenik Calderona, koji još čeka svoj prvi pogodak na domaćem terenu od povratka u klub.

U 73. minuti Mandžo je zaradio žuti karton, i njih sad ima koliko i pogodaka, osam u sezoni.

Ovom pobjedom Atletico je došao na 41 bod u Primeri, koliko ima i drugoplasirana Barcelona, ali Katalonci još nisu odigrali susret ovog kola.