Mandžukić ponovno zabio! Müller spasio Bayern na gostovanju kod Hoffenheima

• Hoffenheim - Bayern 1:2
Piše: D.D.
subota, 2.11.2013. 16:11

ODIGRANA je utakmica 11. kola Bundeslige u kojoj je Bayern svladao Hoffenheim s 2:1. Domaćin je poveo u 34. minuti preko Sülea, ali Bavarci su samo pet minuta kasnije izjednačili preko Mandžukića.

Pep Guardiola izvadio je Mandžukića u 64. minuti, a umjesto njega na teren je poslao Kroosa, a ubrzo je teren napustio i Ribery umjesto kojeg je ušao strijelac pobjedničkog pogotka Müller.

Hoffenheim - Bayern 1:2

Bayer izgubio Braunschweiga!

Od ostalih susreta, Bayer je izgubio na gostovanju kod Braunschweiga 1:0, a HSV je upisao novi poraz na domaćem terenu u dvoboju protiv Borussije Moenchengladbach. Gosti su slavili s 2:0. Na domaćem terenu izgubili su još i Hertha, poraz od Schalkea 2:0, te Nurnberg koji je stradao u dvoboju protiv Freiburga 3:0.