Marko Marić zabio za pobjedu Lillea u Metzu

nedjelja, 12.8.2007. 20:25

NEKADAŠNJI junior Dinama, kasnije nogometaš Zagreba i grčkog Egalea 24-godišnji Marko Marić donio je Lilleu sva tri boda i pobjedu 2-1 u drugom kolu francuske lige.

U 45. minuti hrvatski je veznjak ušao u igru, a u 88. minuti, kod rezultata 1-1, zabio gol odluke. Lille je poveo u 20. minuti preko Bastosa, igrača kojeg je Marić kasnije zamijenio, da bi Metz izjednačio u 83. minuti preko Ndiayea.

U jednom poluvremenu Marić je, inače zadnji vezni igrač, uputio tri udarca prema golu Metzova vratara (dva u okvir) te dva puta faulirao suparničke nogometaše.