• Montpellier - Nancy 1:0
  • Toulouse - Troyes 2:2
Piše: I.G.
nedjelja, 17.2.2013. 08:21

MARSEILLE je u 25. kolu francuskog prvenstva teško došao do pobjede protiv Valenciennesa. Tek u četvrtoj minuti sudačke nadoknade domaći su zabili preko Fannija i tako se privremeno popeli na drugo mjesto s pet bodova zaostatka za PSG-om.

Lyon, PSG i St. Etienne također su u borbi za vrh i svoje utakmice igraju u nedjelju. Marseille tri utakmice nije slavio i ova pobjeda im je dobrodošla kako bi ostali u igri za naslov.

Aktualni prvaci Montpellier sve je bliže gornjem dijelu ljestvice nakon što su s 1:0, golom Herrere u 34. minuti, svladali Nancy.

Nica je u gostima pobijedila Bastiju golom Maupayja u 61. minuti i s 42 boda skočili su na četvrto mjesto.

Lorient je pobijedio Evian 2:1, Brest i Ajaccio su podijelili bodove 1:1, a u kasnijem susretu Toulouse i Troyes odigrali su 2:2.