• Fiorentina - Milan 0:2
  • Juventus - Parma 2:1
Piše: Hina
srijeda, 26.3.2014. 23:19

JUVENTUS je u 30. kola Serie A pobijedio Parmu s 2:1, dok je u derbiju kola Milan u Firenzi porazio Fiorentinu 2:0.

Oba gola za Staru damu postigao je Carlos Tevez (25, 32), dok je strijelac za goste bio Molinaro (62). Parma je od 65. minute igrala bez isključenog Amaurija.

Milan je odličnom predstavom slavio protiv Fiorentine 2:0 golovima Mexesa (23) i Balotellija (64). Ante Rebić nije bio bio u konkurenciji za utakmicu.

Napoli je na gostovanju pobijedio Cataniju 4:2, a sva četiri gola gosti su zabili u prvom dijelu. Strijelci za Napoli bili su Zapata (16, 43), Callejon (25) i Henrique (40). U nastavku susreta Catanija je ublažila poraz golovima Monzoa (52) i Gyombera (75). Za Napoli je od 66. minute igrao Josip Radošević.

Genoa je pobijedila Lazio 2:0, a Šime Vrsaljko nije nastupio za domaćine.

Na ljestvici vodi Juventus sa 81 bodom, Roma ima 67, a na trećem mjestu je Napoli sa 61 bodom.

REZULTATI

Atalanta - Livorno 2:0 (De Luca 22, Denis 59)

Cagliari - Verona 1:0 (Nene 31)

Catania - Napoli 2:4 (Monzo 52, Gyomber 75 / Zapata 16, 43, Callejon 25, Henrique 40)

Chievo - Bologna 3:0 (Paloschi 7-11m, 78, Rigoni 89)

Fiorentina - Milan 0:2 (Mexes 23, Balotelli 64)

Genoa - Lazio 2:0 (Gilardino 65, Fetfatzidis 83)

Juventus - Parma 2:1 (Tevez 25, 32 / Molinaro 62)

Sassuolo - Sampdoria 1:1 (Longhi 16 / Sansone 1, Okaka 66)