Modrić jednom i pol nogom u polufinalu Kupa Kralja: Real pobijedio kod Espanyola u prvoj utakmici 1/4 finala

• Kup Kralja, prva četvrtfinalna utakmica:
  • Espanyol - Real 0:1
Piše: Z.A.
utorak, 21.1.2014. 23:30

GOLOM Karima Benzeme u 25. minuti, Real je pobijedio kod Espanyola u prvoj utakmici četvrtfinala Kupa Kralja i sljedećeg tjedna u Madridu brani 1:0 iz Barcelone.

Jedini gol Real je postigao nakon odličnog centaršuta Arbeloe s desne strane, kojeg Bale glavom prenosi na drugu vratnicu, a Benzema zabija u mrežu.

Luka Modrić, kojem su na sredini terena društvo pravili Di Maria i Illarramendi, nije briljirao kao u posljednjim utakmicama, ali je odigrao još jednu zapaženu utakmicu za Real. Najviše pažnje privukao je u 70. minuti, kada je u svom kaznenom prostoru rukom zaustavio Alexovu loptu, ali je sudac Clos Gomez smatrao da je to bilo nenamjerno.

Real je bio bolji suparnik sve do deset minuta pred kraj, kada je prvo Casillas odlično zaustavio Cordobin pokušaj, a na samom kraju su Marcelo i Sergio Ramos požrtvovno spasili gol.