Modriću 90 minuta u pobjedi Reala: Nezaustavljivi Bale s tri gola i asistencijom potopio Valladolid!

• Real je u 15. kolu Primere svladao Valladolid sa 4:0
  • Gareth Bale zabio je tri pogotka
Piše: D.D.
subota, 30.11.2013. 22:45

I DOK se prva zvijezda Reala Cristiano Ronaldo oporavlja od ozljede bedrenog mišića, njegovo mjesto popunio je Gareth Bale, koji je s tri pogotka i asistencijom razbio Valladolid u 15. kolu Primere. Real je slavio s visokih 4:0, a osim Balea među strijelce se upisao i Benzema. Luka Modrić odradio je svih 90 minuta u novoj pobjedi kraljevskog kluba.

Od ostalih susreta, Atletico Madrid slavio je na gostovanju kod Elchea s 2:0, a Celta Vigo bila je bolja od Almerije 3:1.

Real Madrid 4-0 Valladolid (All Goals) 30.11... by ourmatch