Montpellier zaustavio vodeću momčad francuskog prvenstva

• U prvom susretu 20. kola francuskog nogometnog prvenstva Montpellier je kao domaćin svladao vodeći Marseille s 2:1
Piše: Hina
petak, 9.1.2015. 22:58

U PRVOM susretu 20. kola francuskog nogometnog prvenstva Montpellier je kao domaćin svladao vodeći Marseille s 2:1.

Domaći su poveli golovima Berigauda iz 36. minute i Lasnea iz 62., a poraz Marseillea je ublažio Omrani pogotkom u 68. minuti.

Marseille je ostao na 41 bodu, te je pružio priliku prvim pratiteljima, Lyonu i PSG-u, da ga eventualnim pobjedama tijekom vikenda prestignu ili sustignu. Lyon, koji ima 39 bodova, u nedjelju igra na svom terenu protiv Toulousea, dok Paris SG, kojije na 38 bodova, u subotu gostuje kod Bastije.

Montpellier je skočio na osmo mjesto sa 29 bodova.