Nani golom i asistencijom poslao Manchester u četvrtfinale Kupa

• FA Kup, osmina finala:
  • Manchester United - Reading 2:1 (Nani 69, Hernandez 72 / McAnuff 81)
Piše: Z.A.
utorak, 19.2.2013. 01:06

LIDER engleskog prvenstva izborio je plasman među osam u FA Kupu domaćom pobjedom 2:1 nad Readingom, 18. momčadi Premiershipa. Junak Uniteda bio je Nani, koji je ušao u 43. minuti umjsto ozlijeđenog Phila Jonesa.

U 69. minuti svaldava suparničkog vratara Federicija. Tri minute kasnije je centrirao je Hernandezu, koji glavom poentira za 2:0.

Reading se u 81. minuti golom McAnuffa vratio u utakmicu, ali nije imao snage za preokret.

Manchester će u četvrtfinalu igrati protiv pobjednika iz dvoboja branitelja naslova Chelseaja i drugoligaša Middlesbrougha.