One man show Jedvaja u Bundesligi: Zabio u svoju pa u protivničku mrežu

• Tin Jedvaj strijelac za Bayer Leverkusen protiv Herthe u Bundesligi
  • Prije toga zabio je autogol
Piše: L.Š.
subota, 30.8.2014. 17:47

TIN JEDVAJ je razigran u dresu Bayer Leverkusena protiv Herthe u drugom kolu njemačke Bundeslige. U 24. minuti je autogolom doveo goste u vodstvo, skrenuo je ubačaj u svoju mrežu, a zatim se iskupio u 50. minuti.

Iz blizine je zabio pogodak za 1:1, nakon lijepe asistencije Castra.

Ubrzo je Hertha opet došla u vodstvo golom Schiebera, nakon jedne loše reakcije Jedvaja u obrani, a Spahić je odmah izjednačio na 2:2.

Jedvaj je u 65. minuti zamijenjen, a u 74. je Brandt doveo domaćine u prednost od 3:2. Potvrdu pobjede domaćina donio je Bellarabi u 86. minuti, golom za 4:2.

Badelj i Iličević doživjeli težak domaći poraz

U ostalim susretima HSV je kod kuće s čak 3:0 poražen do Paderborna, Badelj i Iličević odradili su svih 90 minuta, a za goste su zabili Kachunga, Vrancić i  Stoppelkamp. Köln je iznenadio Stuttgart an Mercedes-Benz Areni, gosti su golovima Osakoa i Ujaha slavili 2:0.

Wolfsburg je pred svojim navijačima odigrao 2:2 s Eintrachtom iz Frankfurta, Olić je bio na terenu do 70. minute. Za domaćine su zabili Naldo i Arnold, no dva puta su igrači Eintrachta poravnavali autogolom Junga i pogotkom Kadleca. Werder i Hoffenheim odigrali su 1:1, zabijali su Firmino i Galvez.