• 15. kolo HNL-a:
  • Istra - Osijek 1:1
Piše: D.D.
subota, 2.11.2013. 19:06

ISTRA 1961 i Osijek remizirali su u 15. kolu HNL-a. Utakmica odigrana na Aldo Drosini završena je rezultatom 1:1.

Osijek je u 9. minuti šokirao domaćina te je poveo preko Josipa Barišića, koji je na 20 metara primio loptu, zaobišao istrčalog Prskala i bez problema pogodio praznu mrežu.

Istra je u nastavku zaigrala agresivnije, ali Pamićeve trupe nikako nisu uspjele slomiti čvrstu obranu gostujućeg sastava. Ipak, Istra je uspjela izjednačiti i to zahvaljujući mladom Aleksandru Iliću, koji je postigao nevjerojatan pogodak.

Osijek je ovim remijem privremeno pobjegao s dna ljestvice, dok je Istra i dalje na 6. mjestu s 19 osvojenih bodova.