Hrvatski nogometaši i treneri

Ozlijedio se Ivan Klasnić

ponedjeljak, 5.11.2007. 10:14

NAKON spektakularnog povratka u kup utakmici Werderove druge momčadi sa St. Paulijem, Ivan Klasnić započeo je i susret 3. njemačke lige protiv amaterske momčadi Energie Cottbusa.

Klasnić je već u 14. minuti opasno priprijetio gostujućem vrataru protivničke momčadi, ali je to bilo uglavnom sve što smo od njega vidjeli u to nedjeljno poslijepodne. Naime, Klasnića je zbog lakše ozljede butnog mišića nakon pola sata igre zamijenio Loening. Upravo je Loening zabio drugi pogodak za zeleno-bijele (70. minuta), a u strijelce su se upisali i Heider (69.) te Harnik (90.)

Werderova druga ekipa slavila je rezultatom 3:1,  čime su momci Thomasa Woltera dospjeli na sedmo mjesto ljestvice 3. njemačke lige.