Petarda Badeljevog HSV-a na gostovanju u Nurnbergu, remi Freiburga i Eintrachta

• Nurnberg - HSV 0:5
  • Freiburg - Eintracht 1:1
Piše: A.Ha.
nedjelja, 6.10.2013. 19:59

HSV je na gostovanju u osmom kolu Bundeslige deklasirao Nurnberg 5:0. HSV-u je to prva gostujuća pobjeda ove sezone.

Utakmicu je obilježio Pierre-Michel Lasogga koji je u razmaku od osam minuta postigao hat-trick, a u strijelce su se upisali i Rafael van der Vaart, te Tolgay Arslan. Milan Badelj odigrao je za HSV cijeli susret.

U drugom susretu Freiburg i Eintracht su odigrali 1:1. Eintracht je poveo u 64. minuti autogolom Christiana Guentera, a rezultat je izjednačio Nicolas Hoefler u 85. minuti. Srđan Lakić je za  Eintracht igrao od 63. minute.