Hrvatski nogometaši i treneri

Petorica Hrvata u udarnim postavama Bundeslige

subota, 11.8.2007. 17:36

PETORICA su hrvatskih nogometaša zaigrala u početnoj postavi u subotnjim utakmicama 1. kola Bundeslige...

Najviše ih je u momčadi Energie Cottbusa, koja gostuje kod Bayera iz Leverkusena: vratar Tomislav Piplica, Mario Cvitanović i Stiven Rivić. Tenutačni je rezultat 0-0.

Ivica Olić je u udarnoj postavi HSV-a, koji je pogotkom Collina Benjamina 25. minuti poveo u gostima kod Hannovera. Pogodak je sličan onome kojega je Ognjen Vukojević postigao za Dinamo protiv Domžala u Zagrebu - lopta se odbila od prečke iza gol-crte i potom natrag u polje.

U prvoj momčadi Arminije na gostovanju Wolfsburgu je i Andre Mijatović. Arminia vodi golom Poljaka Wichniareka u 37.minuti.

U sastavu Herthe u gostima kod Eintrachta nema Josipa Šimunića, koji nije ni među 18 igrača. Na klupi je zasad Srđan Lakić. Eintracht od 31. minue vodi s 1-0 pogotkom Amanatidisa udarcem glavom.