PH plivanje: Rezultati

Rezultati finalnih utrka prvoga dana natjecanja pojedinačnog prvenstva Hrvatske u plivanju koje se održava u Splitu na bazenu Plivačkog kluba Jadran:L

PLIVAČI,

200m slobodno:

1. Dominik Straga 1:56.39

2. Marin Naranča 1:57.10

3. Krešimir Čač 1:57.99

4. Niko Mićin 1:58.83

5. Goran Končar 1:59.68

6. Saša Kužnar 2:00.39

7. Mladen Maričić 2:01.09

8. Luka Vrdoljak 2:01.31

50m leđno:

1. Marko Strahija 26.63

2. Gordan Kožulj 26.86

3. Ante Mašković 26.93

4. Ante Cvitković 26.95

5. Ivan Tolić 27.56

6. Aleš Volčanšek 27.66

7. Luka Leskur 28.36

8. Saša Gerbec 28.75

400m mješovito:

1. Nikša Roki 4:38.99

2. Saša Imprić 4:39.65

3. Petar Mrčela 4:45.18

4. Vedran Bičanić 4:55.24

5. Josip Krnić 4:58.31

6. Željko Bagavac 5:05.80

7. Željko Karaman 5:05.88

8. Matija Juzbašić 5:07.42

4x100m slobodno:

1. Primorje EB (Dominik Straga, Ivan Mladina, Krešimir Čač, Duje Draganja) 3:29.27

2. Mladost (Aleksej Puninski, Lovrenco Franičević, Gordan Kožulj, Mario Delač) 3:30.40

3. Zagrebački PK (Mario Todorović, Igor Čerenšek, Marin Bonačić, Dinko Matić) 3:30.95

4. Jadran (Ante Zoričić, Krešimir Škaričić, Ivan Perhat, Ante Cvitković) 3:33.58

5. Medveščak (Bruno Barbić, Miroslav Siničković, Boris Lončarić, Ilija Alvir) 3:36.78
Tekst se nastavlja ispod oglasa

6. Mornar (Zoran Radman, Luka Vrdoljak, Igor Bebić, Saša Gerbec) 3:41.57

7. Dubrava (Tomislav Prugovečki, Ivan Pocrnić4, Igor Berislavić, Srećko Sever) 3:52.56

8. Sisak (Vedran Bičanić, Igor Pavlović, Saša Smoljenović, Matija Juzbašić) 3:55.53

PLIVAČICE,

200m leptir:

1. Sanja Jovanović 2:22.35

2. Maja Strižić 2:28.94

3. Franka Gruja 2:32.34

4. Ivona Mezdjić 2:32.96

5. Ines Šperanda 2:34.99

6. Ana Marija Krivec 2:51.50

50m prsno:

1. Smiljana Marinović 33.63

2. Dajana Zoretić 34.10

3. Lana Dragojević 34.83

4. Meggy Alobić 35.68

5. Tamara Beber 36.33

6. Sara Muhvić 36.42

7. Maja Pavlović 38.59

400m mješovito:

1. Nikolina Gudiček 5:14.03

2. Maja Milković 5:23.17

3. Helena Margić 5:29.01

4. Ana Lučić 5:30.42

5. Josipa Lisac 5:39.52

6. Martina Šestak 5:41.38

4x200m slobodno:

1. Primorje EB (Smiljana Marinović, Eni Bratović, Lana Dragojević, Iva Grivičić) 8:48.50

2. Medveščak (Anja Trišić, Ivona Mezdjić, Nikolina Gudiček, Morena Božina) 8:50.30

3. Mladost (Zrinka Korać, Mirela Kardašević, Franka Gruja, Petra Radović) 9:10.94

4. Mornar (Nela Samardžić, Ines Šperanda, Iskra Perić, Ana Ratković) 9:19.55

5. Jadran (Marina Dadić, Maja Gudelj, Ana Lučić, Tea Guć) 9:24.17

6. Sisak (Helena Margić, Maja Pavlović, Monika Babok, Josipa Lisac) 9:34.23

(Hina) xzm yzm

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
Učitavanje komentara