Vodeni sportovi

Plivanje: Osvajači medalja iz Fukuoke

Piše:
petak, 11.7.2003. 11:10
Smanji veličinu slova Tekst Povećaj veličinu slova

OSVAJAČI medalja sa Svjetskog prvenstva u plivanju iz japanske Fukuoke 2001. godine.

50m slobodno: 1. Anthony Ervin (SAD)

2. Pieter van den Hoogenband (Niz)

3. Roland Schoeman (JA)



50m prsno: 1. Oleg Lisogor (Ukr)

2. Roman Sludnov (Rus)

3. Domenico Fioravanti (Ita)



50m leđno: 1. Randall Bal (SAD)

2. Thomas Rupprath (Njem)

3. Matt Welsh (Aus)



50m delfin: 1. Geoff Huegill (Aus)

2. Lars Frolander (Šve)

3. Mark Foster (VB)



100m slobodno:

1. Anthony Ervin (SAD)

2. Pieter Van den Hoogenband (Niz)

3. Lars Frolander (Šve)



100m leđno: 1. Matt Welsh (Aus)

2. Orn Arnarson (Isl)

3. Steffen Driesen (Njem)



100m prsno: 1. Roman Sludnov (Rus)

2. Domenico Fioravanti (Ita)

3. Glenn Edward Moses (SAD)



100m delfin: 1. Lars Frolander (Šve)

2. Ian Crocker (SAD)

3. Geoff Huegill (Aus)



200m slobodno: 1. Ian Thorpe (Aus)

2. Pieter Van den Hoogenband (Niz)

3. Klete Keller (SAD)



200m prsno: 1. Brendan Hansen (SAD)

2. Maxim Podoprigora (Aut)

3. Kosuke Kitajima (Jap)



200m leđno: 1. Aaron Peirsol (SAD)

2. Markus Rogan (Aut)

3. Orn Arnarson (Isl)



200m delfin: 1. Michael Phelps (SAD)

2. Thomas Malchow (SAD)

3. Anatoli Poliakov (Rus)



200m mješovito: 1. Massimiliano Rosolino (Ita)

2. Thomas Wilkens (SAD)

3. Justin Norris (Aus)



400m slobodno: 1. Ian Thorpe (Aus)

2. Grant Hackett (Aus)

3. Emiliano Brembilla (Ita)



400m mješovito: 1. Alessio Boggiatto (Ita)

2. Erik Vendt (SAD)

3. Tom Wilkens (SAD)



800m slobodno: 1. Ian Thorpe (Aus)

2. Grant Hackett (Aus)

3. Graeme Smith (VB)



1500m slobodno: 1. Grant Hackett (Aus)

2. Graeme Smith (VB)

3. Aleksei Filipets (Rus)



4x100 slobodno: 1. Australija

2. Nizozemska

3. Njemačka



4x200m slobodno: 1. Australija

2. Italija

3. SAD



4x100 mješovito: 1. Australija

2. Njemačka

3. Rusija



SKOKOVI U VODU:

10m sinkronizirano: 1. Kina (Tian Liang, Hu Jia)

2. Meksiko (Eduardo Rueda, Fernando Platas)

3. Ukrajina (Roman Volodkov, Anton Zakharov)

3m sinkronizitrano: 1. Kina (Peng Bo, Wang Kenan)

2. Meksiko (Joel Rodriguez, Platas)

3. Rusija (Aleksander Dobroskok, Dimitri Saoutine)



1m odskočna daska: 1. Wang Feng (Kina)

2. Wang Tianling (Kina)

3. Aleksandar Dobroskok (Rus)

3m odskočna daska: 1. Dimitri Saoutine (Rus)

2. Wang Tianling (Kina)

3. Ken Terauchi (Jap)



10m toranj:

1. Tian Liang (Kina)

2. Alexandre Despatie (Kan)

3. Mathew Helm (Aus)



DALJINSKO PLIVANJE:

5 km: 1. Luca Baldini (Ita)

2. Evgueni Bezroutchenko (Rus)

3. Marco Formentini (Ita)



10km: 1. Eugeni Bezroutchenko (Rus)

2. Vladimir Diattchine (Rus)

3. Fabio Venturini (Ita)



25km: 1. Yury Koudinov (Rus)

2. Stephane Gomez (Fra)

3. Stephane Lecat (Fra)

Komentari
Komentari na forumu objavljuju se u realnom vremenu i Index.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.


Vezano
Vijesti  |  Tagovi
Najpopularnije
Danas  |  Jučer  |  Tjedan
Najnovije