PLIVANJE: OSVAJAČI MEDALJA NA PROŠLOM EP-u

Piše:
srijeda, 11.12.2002. 13:36
Smanji veličinu slova Tekst Povećaj veličinu slova

Uoči Europskog plivačkog prvenstva u malim bazenima, koje se od četvrtka do nedjelje održava u njemačkoj Riesi, objavljujemo pregled osvajača medalja s prošlogodišnjeg EPa u Antwerpenu:

zlato srebro bronca ukupno

Njemačka 8 9 5 22

Švedska 7 4 6 17

Ukrajina 4 4 - 8

Nizozemska 3 3 2 8

Slovenija 3 2 3 8

Slovačka 3 1 - 4

Velika Britanija 2 5 5 12

Češka 2 1 2 5

Italija 2 - 1 3

Austrija 1 2 1 4

HRVATSKA 1 1 1 3

Poljska 1 - - 1

Švicarska 1 - - 1

Finska - 2 3 5

Rusija - 1 5 6

Francuska - 1 3 4

Danska - 1 2 3

Izrael - 1 - 1

PLIVAČICE -

50 m slobodno: Inge de Bruijn (Nizozemska) 23,89

100 m slobodno: Inge de Bruijn (Nizozemska) 52,65

200 m slobodno: Martina Moravcova (Slovačka) 1:54,74

400 m slobodno: Anja Šarman (Slovenija) 4:02,72

800 m slobodno: Flavia Rigamonti (Švicarska) 8:17,20

50 m prsno: Emma Igelstroem (Švedska) 30,56

100 m prsno: Anne Poleska (Njemačka) 1:07,25

200 m prsno: Anne Poleska (Njemačka) 2:21,93

50 m dupin: Therese Alshammar (Švedska) 25,73

100 m dupin: Martina Moravcova (Slovaka) 57,20

200 m dupin: Otylia Jedrzejczak (Poljska) 2:07,95

50 m leđno: Ilona Hlavackova (Češka) 27,06

100 m leđno: Ilona Hlavackova (Češka) 57,75

200 m leđno: Sarah Price (Velika Britanija) 2:04,59

100 m mješovito: Martina Moravcova (Slovačka) 1:00,16

200 m mješovito: Jana Kločkova (Ukrajina) 2:09,52

400 m mješovito: Nicole Hetzer (Nemija) 4:29,56

4x50 m slobodno: Švedska 1:38,29

4x50 m mješovito: Švedska 1:48,32 -

PLIVAČI -

50 m slobodno: Stefan Nystrand (Švedska) 21,15

100 m slobodno: Stefan Nystrand (Švedska) 47,15

200 m slobodno: P. van den Hoogenband (Nizozemska) 1:42,46

400 m slobodno: Emiliano Brembilla (Italija) 3:41,27

1500 m slobodno: Joerg Hoffmann (Njemačka) 14:41,20

50 m prsno: Oleg Lisogor (Ukrajina) 26,71

100 m prsno: Oleg Lisogor (Ukrajina) 59,02

200 m prsno: Maxim Podoprigora (Austrija) 2:07,79

50 m dupin: Lars Froelander (Švedska) 23,07

100 m dupin: Thomas Rupprath (Njemačka) 50,26

200 m dupin: James Hickman (Velika Britanija) 1:52,93

50 m leđno: Stev Theloke (Njemačka) 23,97

100 m leđno: Thomas Rupprath (Njemačka) 50,99

200 m leđno: GORDAN KOŽULJ (HRVATSKA) 1:53,37

100 m mješovito: Peter Mankoč (Slovenija) 52,94

200 m mješovito: Peter Mankoč (Slovenija) 1:56,18

400 m mješovito: Alessio Bogiatto (Italija) 4:06,99

4x50 m slobodno: Ukrajina 1:26,09

4x50 m mješovito: Njemačka 1:34,78

Komentari
Komentari na forumu objavljuju se u realnom vremenu i Index.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.


Vezano
Vijesti  |  Tagovi
  • Nema vezanih vijesti
Najpopularnije
Danas  |  Jučer  |  Tjedan
Najnovije