Pobjeda Grubera na Super G-u u Garmischu
Tekst se nastavlja ispod oglasa
AUSTRIJANAC Christoph Gruber pobjednik je superveleslaloma skijaša za Svjetski kup u njemačkom Garmisch-Partenkirchenu.
Gruber je pobijedio s vremenom 1:26.52 minuta, drugi je bio Amerikanac Scott Macartny sa 82 stotinke zaostatka, a treći Norvežanin Kjetil Andre Aamodt sa 85 stotinki zaostatka.
REZULTATI:
1. Christoph Gruber (Aut) 1:26.52
2. Scott Macartny (SAD) 1:27.34
3. Kjetil Andre Aamodt (Nor) 1:27.37
4. Hermann Maier (Aut) 1:27.40
5. Lasse Kjus (Nor) 1:27.41
Tekst se nastavlja ispod oglasa
6. Michael Walchhofer (Aut) 1:27.50
7. Bruno Kernen (Švi) 1:27.52
8. Didier Defago (Švi) 1:27.53
9. Hannes Reichelt (Aut) 1:27.55
10. Andreas Schifferer (Aut) 1:27.56
REDOSLIJED U SUPERVELESLALOMU:
1. Hermann Maier (Aut) 232
2. Aksel Lund Svindal (Nor) 224
3. Hannes Reichelt (Aut) 221
4. Erik Guay (Kan) 204
5. Kjetil Andre Aamodt (Nor) 191
6. Daron Rahlves (SAD) 189
7. Ambrosi Hoffmann (Švi) 165
8. Christoph Gruber (Aut) 147
9. Johann Grugger (Aut) 133
10. Peter Fill (Ita) 126
UKUPNI REDOSLIJED U SVJETSKOM KUPU:
1. Benjamin Raich (Aut) 965
2. Michael Walchhofer (Aut) 770
3. Hermann Maier (Aut) 735
4. Daron Rahlves (SAD) 727
5. Bode Miller (SAD) 688
6. Aksel Lund Svindal (Nor) 623
7. Kjetil Andre Aamodt (Nor) 603
8. Kalle Palander (Fin) 566
9. Fritz Strobl (Aut) 549
10. Giorgio Rocca (Ita) 536
49. IVICA KOSTELIĆ (HRV) 118
132. NATKO ZRNČIĆ-DIM (HRV) 7
Gruber je pobijedio s vremenom 1:26.52 minuta, drugi je bio Amerikanac Scott Macartny sa 82 stotinke zaostatka, a treći Norvežanin Kjetil Andre Aamodt sa 85 stotinki zaostatka.
REZULTATI:
1. Christoph Gruber (Aut) 1:26.52
2. Scott Macartny (SAD) 1:27.34
3. Kjetil Andre Aamodt (Nor) 1:27.37
4. Hermann Maier (Aut) 1:27.40
5. Lasse Kjus (Nor) 1:27.41
6. Michael Walchhofer (Aut) 1:27.50
7. Bruno Kernen (Švi) 1:27.52
8. Didier Defago (Švi) 1:27.53
9. Hannes Reichelt (Aut) 1:27.55
10. Andreas Schifferer (Aut) 1:27.56
REDOSLIJED U SUPERVELESLALOMU:
1. Hermann Maier (Aut) 232
Tekst se nastavlja ispod oglasa
2. Aksel Lund Svindal (Nor) 224
3. Hannes Reichelt (Aut) 221
4. Erik Guay (Kan) 204
5. Kjetil Andre Aamodt (Nor) 191
6. Daron Rahlves (SAD) 189
7. Ambrosi Hoffmann (Švi) 165
8. Christoph Gruber (Aut) 147
Tekst se nastavlja ispod oglasa
9. Johann Grugger (Aut) 133
10. Peter Fill (Ita) 126
UKUPNI REDOSLIJED U SVJETSKOM KUPU:
1. Benjamin Raich (Aut) 965
2. Michael Walchhofer (Aut) 770
3. Hermann Maier (Aut) 735
4. Daron Rahlves (SAD) 727
Tekst se nastavlja ispod oglasa
5. Bode Miller (SAD) 688
6. Aksel Lund Svindal (Nor) 623
7. Kjetil Andre Aamodt (Nor) 603
8. Kalle Palander (Fin) 566
9. Fritz Strobl (Aut) 549
10. Giorgio Rocca (Ita) 536
49. IVICA KOSTELIĆ (HRV) 118
132. NATKO ZRNČIĆ-DIM (HRV) 7
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati