Pogbin show u Torinu: Juventus slavio u golijadi protiv Sampdorije

• Roma - Livorno 3:0
Piše: A.Ha.
subota, 18.1.2014. 22:42

JUVENTUS i nakon 20. kola Serie A ima osam bodova prednosti ispred Rome.

U Torinu je "Stara dama" s 4:2 svladala Sampdoriju. Goste je načeo Vidal u 19. minuti na sjajnu asitenciju Pogbe, a pet minuta kasnije zabio je i Llorente. Sampdoriju je u igru autogolom vratio Barzagli, no Vidal je iz jedanaesterca vratio dva gola prednosti Juventusu. Gabbiadini je u 70. minuti smanjio, a Pogba osam minuta kasnije prekrasnim udarcem postavio konačan rezultat. Juventusu je ovo 12. pobjeda zaredom.

Roma, za koju nije igrao Tin Jedvaj, lako je s 3:0 pobijedila Livorno. Zabijali su Destro, Strootman i Ljajić.