Pogledajte Eduardov prvi gol za Arsenal

petak, 3.8.2007. 00:06

EDUARDO DA SILVA postigao je svoj prvijenac u dresu Arsenala danas protiv Lazija na turniru u Amsterdamu. Nakon što je dobio radnu dozvolu, Wenger mu je odlučio dati svih 90 minuta igre, što je Dudu znao iskoristiti.

Igrao je odlično, kretao se brzo, dolazio u prilike, a u 55. minuti glavom je postigao pogodak zahvaljujući kojemu je Arsenal pobijedio.  Rosicky je sjajno ubacio iz lijevog kuta, Da Silva se našao na pravom mjestu i sigurno zabio glavom sa ruba peterca.

Dudu je imao još nekoliko dobrih prilika, a i svojim je suigračima stvorio također izvrsne šanse, međutim rezultat je do kraja ostao 2:1.