Hrvatska reprezentacija

Porazi od Azerbajdžana i Albanije: Blijedi pripremni rezultati Vulićeve U 18 reprezentacije

• U18 reprezentacija upisala je dva poraza u pripremnim susretima
  • S po 1:0 bolji su bili Azerbajdžan i Albanija
Piše: V.B.
utorak, 5.8.2014. 19:39

U18 REPREZENTACIJA Hrvatske odigrala je na mini turneji u Austriji dvije prijateljske utakmice. Nažalost, u oba susreta puleni Zorana Vulića upisali su minimalni poraz.

U prvom susretu Hrvatska je igrala u sastavu Buntić, Džijan, Žile, Mudražija, Kalaica, Benković, Fintić, Bitunjac, Dzalto, Špoljarić i Matić, a golom Muradabajlija iz 82. minute Azerbajdžana je slavio s 1:0

U drugoj utakmici protiv Albanije, izbornik Vulić na teren je poslao sastav  Marić, Džijan, Žile, Mudražija, Kalaica, Benković, Fintić, Bitunjac, Dzalto, Špoljarić i Matić.

Iako je Hrvatska imala nekoliko dobrih prilika, gol odluke postigao je mladi albanski reprezentativac Tahiraj već u 11. minuti dvoboja.