Pršo postigao zgoditak protiv Boltona

srijeda, 26.7.2006. 14:46

U POSLJEDNJOJ prijateljskoj utakmici Glasgow Rangersa odigranoj prije početka nove sezone škotskog prvenstva, škotski je klub na Murray Parku "iza zatvorenih vrata" protiv engleskog prvoligaša Bolton Wanderersa odigrao neriješeno 1:1.

Zgoditak za Rangerse postigao je Dado Pršo već u osmoj minuti igre, nakon što je Letizi po lijevoj strani igrališta odlično plasirao loptu za Novoa koji je tik pred korner linijom loptu prebacio do Prše, a ovaj ju poslao u mrežu Boltona.

Pršo je utakmicu započeo kao kapetan igrajući po prvi puta u napadu s Nachoom Novom pod Le Guenovom trenerskom palicom.

Bolton je u prvom poluvremenu igrao s najjačim postavom, no u 20. minuti je za dlaku izbjegao primitak još jednog zgoditka. N'Diaye je poslao loptu za Novoa čiji je šut Faye ipak uspio skinuti, a rezultat je do kraja poluvremena ostao nepromijenjen.

Šest minuta nakon početka drugog dijela Bolton je uspio izjednačiti zgoditkom Daviesa koji je iskoristio precizno dodavanje Dioufa i tako postavio konačnih 1:1.