Prva pobjeda u sedam utakmica: Fulham svladao Newcastle, Petrić pogodio vratnicu

• Fulham je svladao Newcastle s 2:1
  • Prva je to pobjeda Cottagersa u sedam susreta
Piše: V.B.
utorak, 11.12.2012. 07:40

U POSLJEDNJEM susretu 16. kola Premierlige Fulham je u Londonu svladao Newcastle s 2:1, prekinuvši niz od sedam utakmica bez pobjede.

Domaćini su poveli u 19. minuti. Nakon udarca Sidwella, lopta se odbila od Williamsona, promijenila smjer i završila u mreži. Ben Arfa je izjednačio u 54. minuti, a konačni rezultat postavio je Rodallega, koji je poentirao glavom nakon ubacivanja Duffa.

Mladen Petrić ušao je u igru u 87. minuti. Dvije minute kasnije, odlično je potegnuo lijevom nogom s više od 20 metara i pogodio vratnicu. Inače, Fulham je 13. na ljestvici s 20 bodova, a Newcastle odmah ispod njega s tri boda manje.