HNL

Pušnik pobjedi ne gleda u zube, Mršić ni riječju nije spomenuo sporni nepriznati gol Cibalije

Piše: S.Č.
ponedjeljak, 18.7.2016. 08:04

HAJDUK je na jedvite jade s pobjedom otvorio novu sezonu HNL-a pobijedivši 2:0 Cibaliju u Vinkovcima, no Bijeli su imali više sreće nego pameti i nogometnog znanja. Cibalija je bila puno bolja momčad u velikom dijelu susreta, no ono što su promašili igrači Stanka Mršića u nekim situacijama graniči gotovo sa znanstvenom fantastikom.

''Čestitam mojoj momčadi na startnoj pobjedi, uvijek je važno pobjednički otvoriti sezonu. Čestitam i Cibaliji, u prvom redu na povratku u Prvu ligu, ali i na korektnoj izvedbi. Imamo još dosta posla, kao i dosta prostora za napredak, nije sve bilo onako kako treba. Cibalia nam je napravila dosta problema u prekidima, u nekoliko navrata bili smo u velikim poteškoćama. No, pobjedi se ne gleda u zube'', rekao je Slovenac na klupi Hajduka.

Stanko Mršić bio je zadovoljan izvedbom svojih igrača, za poraz krivi sreću, a zanimljivo je da se ni riječju nije osvrnuo na sporni trenutak iz 69. minute.

''Imam osjećaj da smo morali i trebali bolje proći. Angažmanom nisam nezadovoljan, dobro smo trčali, a u drugom poluvremenu smo, nakon preuzimanja rizika, sasvim pristojno izgledali prema naprijed. Napadali smo s više igrače, no nismo imali sreće, premda smo igrali hrabro. Na kraju nas je Hajduk iskontrirao, a moram reći da ne znam zašto je sudac Marić zaustavio Ugrinu koji je išao sam na Hajdukovog golmana'', kazao je trener Cibalije Stanko Mršić.