"Balo show" na San Siru: Balotelli u debiju za Milan torpedirao Udinese!

• Milan - Udinese 2:1
  • Mario Balotelli zabio je dva gola u debiju za Milan
Piše: D.D.
nedjelja, 3.2.2013. 21:43

"ZLOČESTI Mario" vratio se u Italiju u velikom stilu! Milan je u 23. kolu Serie A slavio 2:1 protiv Udinesea, a najveća zvijezda bio je Mario Balotelli. Bivši napadač Manchester Cityja načeo je goste već u 25. minuti dvoboja i to nakon što ga je u kaznenom prostoru poslužio El Shaarawy.

Milan je u minimalnom vodstvu otišao na odmor, ali u drugom poluvremenu Balotelli i El Shaarawy nikako nisu mogli zabiti drugi gol Milana. Nakon nekoliko promašaja napadačkog tandema Milana, uslijedila je kazna.

Luis Muriel je pronašao Giampiera Pinzija koji je poravnao rezultat na 1:1. Milan se ipak nije predavao te je krenuo u još žešću ofenzivu. Redom su po golu tukli Bojan, El Shaarawy, Balotelli, ali ključan trenutak dogodio se u trećoj minuti sudačke nadoknade kada je glavni sudac utakmice Paolo Valeri pokazao na kazneni udarac za Milan, nakon što je El Shaarawy pao u kaznenom prostoru Udinesea. Balotelli je preuzeo odgovornost te je smireno zabio svoj drugi gol u debiju za Rossonere.