Rakitić i Halilović izgubili od Napolija, Mandžukiću 90 minuta u remiju bez golova u Istanbulu

• Barcelona je u prijateljskoj utakmici izgubila od Napolija s 1:0, a Atletico odigrao bez golova s Galatom
Piše: A.Ha.
srijeda, 6.8.2014. 23:52

BARCELONA je u prijateljskoj utakmici izgubila od Napolija s 1:0.

Luis Enrique ja na travnjak poslao momčad u sastavu: Bravo - Montoya, Pique, Bartra, Jordi Alba - Rakitić, Busquets, Iniesta - Rafinha, Munir, Pedro.

Nakon 60 minuta, u kojim je Barcelona bila bolja momčad, Enrique je promijenio skoro sve igrače, a priliku je dobio i Alen Halilović. Utakmicu je odlučio Džemaili deset minuta prije kraja bombom s 30 metara.

U Istanbulu je gostovao Atletico Madrid kod Galatasaraya i nije bilo golova. Mario Mandžukić je odigrao svih 90 minuta. Promašio je jednu dobru priliku, puno se kretao i pomogao obrani.