Rakitić postigao gol na otvorenju stadiona trećeligaša Dynama

utorak, 15.9.2009. 21:43

Tekst: Totalsport

NJEMAČKI trećeligaš Dynamo iz Dresdena nedavno je rekonstruirao svoj Rudolf-Harbig stadion. Svečanost otvorenja pripala je Schalkeu.

Na stadionu koji broji 32.296 sjedaćih mjesta odigrana je utakmica u kojoj je momčad Felixa Magatha upisala 2:1 pobjedu. Nakon uvodnog gola Kevina Kuranyija iz 27. minute, čast postizanja pogotka pripala je i Ivanu Rakitiću.

Vezni igrač Schalkea i hrvatske nogometne reprezentacije povećao je vodstvo gostujuće momčadi u 54. minuti utakmice.

Preciznim udarcem s bijele točke u 83. minuti konačnih 2:1 postavio je Wagefeld.