Real u San Sebastianu prokockao 2:0, Barcelona teško do pobjede protiv Villarreala

• Real Madrid doživio je težak i neočekivan poraz na gostovanju kod Real Sociedada rezultatom 2:4
Piše: A.Ha.
nedjelja, 31.8.2014. 23:34

REAL MADRID doživio je težak i neočekivan poraz na gostovanju kod Real Sociedada rezultatom 2:4.

Vodio je Real nakon jedanaest minuta s 2:0. Najprije je Ramos zabio nakon ubačaja Kroosa, a zatim je Bale iskoristio asistenciju Modrića.

Međutim, već do poluvremena Sociedad je izjednačio preko Martineza i Zurutuze, a zatim je u 65. minuti Zurutuza drugim golom doveo domaću momčad u vodstvo. Deset minuta kasnije je Modrić napustio teren, a Sociedad potvrdio pobjedu preko Vele.

Ramirez junak Barcelone

Ranije je Barcelona golom Sandra Ramireza srušila Villarreal. Ramirez, 19-godišnjak koji je stigao iz Las Palmasa, donio je tri boda Kataloncima pogotkom u 82. minuti.

Na ljestvici vodi Barcelona sa šest bodova, ispred Valencije, Celte, Seville i Atletico Madrida sa po četiri boda.