Hrvatski nogometaši i treneri

Remi Bonačića u prvoj utakmici finala azijske Lige prvaka

srijeda, 7.11.2007. 18:28

NOGOMETAŠI Sepahana hrvatskog trenera Luke Bonačića odigrali su 1-1 na svom Foolad Shahr stadionu protiv japanske Urawe.

Japanci su došli u vodstvo golom Brazilca Robsona Pontea (31), bivšeg igrača Wolfsburga i Bayera iz Leverkusena, u 44. minuti utakmice. Odmah na početku drugog dijela (46. minute) izjednačio je najbolji strijelac momčadi iz Esfahana Mahmoud Karimi.

Uzvrat se igra u nedjelju, 11. studenog, u Urawi. Pobjednik će osim naslova najbolje azijske momčadi imati čast predstavljati svoj kontinent na Fifinom Svjetskom prvenstvu klubova u Japanu idućeg mjeseca.