REMI STUTTGARTA I HERTHE, POBJEDA BAYERA

nedjelja, 10.8.2003. 19:42

U posljednjim ogledima drugog kola njemačkog nogometnog prvenstva Stuttgart i berlinska Hertha odigrali su bez pogodaka, dok je Bayer Leverkusen na gostovanju pobijedio Eintracht 2:1.

Dvoboj Stuttgarta i Herthe pratilo je 37.000 gledatelja, a za domaću momčad nastupila su i dvojica hrvatskih nogometaša. Jurica Vranješ odigrao je svih 90 minuta, dok je Zvonimir Soldo igrao prvih 60 minuta. Za Herthu, koja je od 82. minute igrala bez isključenog Wichniareka, Šimunić i Niko Kovač odigrali su cijeli susret.

U Frankfurtu je Bayer Leverkusen pred 22.500 gledatelja pobijedio Eintrachtu sa 2:1. Domaći su poveli u 42. minuti pogotkom Frommera, izjednačio je Schneider (51), a pobjedu "apotekarima" izborio je Cipi autogolom u 84. minuti. Babić je igrao svih 90 minuta za Bayer.