REZULTATI ATLETSKOG MITINGA U HELSINKIJU

Piše:
ponedjeljak, 18.8.2003. 21:03
Smanji veličinu slova Tekst Povećaj veličinu slova

Rezultati atletskog Grand Prix mitinga u Helsinkiju:L



ATLETIČARI -

100 m:

1. Darvis Patton (SAD) 10.14

2. Eric Nkansah-Appiah (GANA) 10.14

3. Shawn Crawford (SAD) 10.16

4. Justin Gatlin (SAD) 10.17

5. Frankie Fredericks (NAM) 10.20

6. Patrick Johnson (AUS) 10.29



110 m prepone:

1. Larry Wade (SAD) 13.36

2. Ron Bramlett (SAD) 13.39

3. Chris Phillips (SAD) 13.55

4. Dawane Wallace (SAD) 13.56

5. Dominique Arnold (SAD) 13.62



200 m:

1. Shawn Crawford (SAD) 20.26

2. Joshua J. Johnson (SAD) 20.32

3. Ricardo Williams (JAM) 20.62

4. Marlon Devonish (VBR) 20.63



3000 m:

1. Moses Kigen (KEN) 7:46.04

2. Shadrack Korir (KEN) 7:46.24

3. Pius Muli (KEN) 7:46.86

4. Adrian Blincoe (NZL) 7:47.46

5. John Mayock (VBR) 7:47.47

800 m:

1. Gary Reed (Kan) 1:45,85

2. Andrea Longo (Ita) 1:45,88

3. Joeri Jansen (Bel) 1:46,18

400 m prepone:

1. Joey Woody (SAD) 48,43

2. Llewellyn Herbert (JAR) 48,50

3. Ian Weakley (Jam) 49,07

motka:

1. Vadim Strogolev (Rus) 5,70

2. Nick Hysong (SAD) 5,60

3. Piotr Buciarski (Polj) 5,60

vis:

1. Sergej Kljugin (Rus) 2,24

2. Oskari Froesen (Fin) 2,21
TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA

3. Jacques Freitag (JAR) 2,21



dalj:

1. Ignisious Gaisah (GANA) 8,19 m

2. Joan Lino Martinez (KUB) 7,86

3. Ruslan Gataulin (RUS) 7,80

4. Tommi Evila (FIN) 7,76

kugla:

1. Jurij Bilonog (UKR) 21,09 m

2. Christian Cantwell (SAD) 20,55

3. Bradley Snyder (KAN) 20,22

4. Reese Hoffa (SAD) 19,96

koplje:

1. Boris Henry (NJE) 80,73 m

2. Esko Mikkola (FIN) 79,76

3. Gergely Horvath (MAĐ) 79,44

4. Breaux Greer (SAD) 78,91

5. Tero Pitkamaki (FIN) 77,71



ATLETIČARKE -

800 m:

1. Maria Cioncan (RUM) 2:00.20

2. Svetlana Čerkasova (RUS) 2:01.33

3. Mardrea Hyman (JAM) 2:01.54

4. Anja Knippel (NJE) 2:01.76

5. Agnes Samaria (NAM) 2:01.78



200 m:

1. Chryste Gaines (SAD) 23.06

2. Beverly Mcdonald (JAM) 23.07

3. Svetlana Gončarenko (RUS) 23.22



3000 m:

1. Kirsi Valasti (Fin) 9:09,24

2. Bente Landoy (Nor) 9:09,94

3. Hanne Lyngstad (Nor) 9:12,02

troskok:

1. Yamile Aldama (Kub) 14,43

2. Heli Koivula-Kruger (Fin) 14,36

3. Olga Bolova (Mol) 14,05

koplje:

1. Steffi Nerius (Njem) 62,35

2. Laverne Eve (Bah) 62,05

3. Taina Kolkkala (Fin) 59,53

Komentari
Komentari na forumu objavljuju se u realnom vremenu i Index.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.


Vezano
Vijesti  |  Tagovi
  • Nema vezanih vijesti
Najpopularnije
Danas  |  Jučer  |  Tjedan
Najnovije