Vodeni sportovi

Rezultati polufinala i finala SP-a u Montrealu

Piše:
četvrtak, 28.7.2005. 10:50
Smanji veličinu slova Tekst Povećaj veličinu slova

REZULTATI plivačkih polufinala i finala na SP u Montrealu:

Rezultati polufinala:

100m slobodno, muški -

1. Roland Schoeman (JAR) 48.45 Q

2. Ryk Neethling (JAR) 48.54 Q

3. Filippo Magnini (Ita) 48.73 Q

4. Duje Draganja (Hrv) 48.88 Q - hrvatski rekord

5. Michael Phelps (SAD) 48.93 Q

6. Jason Lezak (SAD) 49.03 Q

7. Brent Hayden (Kan) 49.05 Q

8. Amaury Leveaux (Fra) 49.19 Q

9. Frederic Bousquet (Fra) 49.21

10. Lukasz Gasior (Polj) 49.31

11. Michael Klim (Aus) 49.32

12. Stefan Nystrand (Šve) 49.41

13. Salim Iles (Alž) 49.51

14. Andrey Kapralov (Rus) 49.53

15. Peter Mankoč (Slo) 49.90

16. Rolandas Gimbutis (Lit) 50.42

50m leđno, žene -

1. Gao Chang (Kina) 28.31 Q

2. Giaan Rooney (Aus) 28.78 Q

3. Mai Nakamura (Jap) 28.87 Q

3. Sophie Edington (Aus) 28.87 Q

5. Antje Buschschulte (Nje) 28.90 Q

6. Janine Pietsch (Nje) 28.93 Q

7. Lee Nam Eun (J. Kor) 28.95 Q

8. Hannah McLean (NZL) 28.99 Q

9. Louise Ornstedt (Dan) 29.03

10. Sanja Jovanović (Hrv) 29.06 - hrvatski rekord

11. Elizabeth Coster (NZL) 29.15

12. Fabienne Nadarajah (Aut) 29.19

13. Erin Gammel (Kan) 29.35

14. Fabiola Molina (Bra) 29.39

15. Sviatlana Khakhlova (Blr) 29.41

16. Hinkelien Schreuder (Niz) 29.61

200m leptir, žene -

1. Otylia Jedrzejczak (Polj) 2:08.30 Q

2. Jess Schipper (Aus) 2:08.38 Q

3. Yurie Yano (Jap) 2:08.63 Q

4. Yuko Nakanishi (Jap) 2:08.90 Q

5. Caterina Giacchetti (Ita) 2:09.40 Q

6. Mary Descenza (SAD) 2:09.73 Q

7. Felicity Galvez (Aus) 2:10.08 Q

8. Annika Mehlhorn (Nje) 2:10.28 Q

9. Francesca Segat (Ita) 2:10.63

10. Mireia Garcia (Špa) 2:11.06

11. Emily Mason (SAD) 2:11.13

12. Zsuzsanna Jakabos (Mađ) 2:11.82

13. Beatrix Boulsaevicz (Mađ) 2:12.30

14. Audrey Lacroix (Kan) 2:12.59

15. Petra Granlund (Šve) 2:13.60

16. Li Jie (Kina) 2:13.70

200m mješovito, muški -

1. Ryan Lochte (SAD) 1:58.06 Q

2. Michael Phelps (SAD) 1:58.36 Q

3. Vytautas Janusaitis (Lit) 1:59.72 Q

4. Laszlo Cseh (Mađ) 2:00.12 Q

5. Hidemasa Sano (Jap) 2:00.45 Q

6. Alessio Boggiatto (Ita) 2:00.52 Q

7. Igor Berezutskiy (Rus) 2:01.11 Q

8. Dean Kent (NZL) 2:01.55 Q

9. Adam Lucas (Aus) 2:01.99

10. Leith Brodie (Aus) 2:02.28

11. Mihail Alexandrov (Bug) 2:02.32

12. Jiro Miki (Jap) 2:02.49

13. Bradley Ally (Barbados) 2:02.53

14. Robin van Aggele (Niz) 2:02.98

15. Keith Beavers (Kan) 2:03.27

16. Ioannis Kokkodis (Grč) 2:04.15

Rezultati finala

200m slobodno, žene -

1. Solenne Figues (Fra) 1:58.60

2. Federica Pellegrini (Ita) 1:58.73

3. Yang Yu (Kina) 1:59.08

3. Josefin Lillhage (Šve) 1:59.08

5. Sara Isakovič (Slo) 1:59.23

6. Paulina Barzycka (Polj) 1:59.34

7. Melanie Marshall (VB) 1:59.36

8. Linda MacKenzie (Aus) 2:00.02

200m leptir, muški -

1. Pawel Korzeniowski (Polj) 1:55.02

2. Takeshi Matsuda (Jap) 1:55.62

3. Wu Peng (Kina) 1:56.50

4. Davis Tarwater (SAD) 1:56.74

5. Nikolay Skvortsov (Rus) 1:57.04

5. Ryuichi Shibata (Jap) 1:57.04

7. Helge Meeuw (Nje) 1:57.67

8. Ioannis Drymonakos (Grč) 1:57.71

800m slobodno, muški -

1. Grant Hackett (Aus) 7:38.65 - svjetski rekord

2. Larsen Jensen (SAD) 7:45.63

3. Juri Prilukov (Rus) 7:46.64 - europski rekord

4. Przemyslaw Stanczyk (Polj) 7:50.83

5. Oussama Mellouli (Tun) 7:51.03

6. David Davies (VB) 7:51.54

7. Lukasz Drzewinski (Polj) 7:58.62

8. Sebastian Rouault (Fra) 8:03.52

50m prsno, muški -

1. Mark Warnecke (Nje) 27.63

2. Mark Gangloff (SAD) 27.71

3. Kosuke Kitajima (JAP) 27.78

4. Hugues Duboscq (FRA) 27.87

5. Chris Cook (VBR) 28.00

6. Valeryi Dymo (UKR) 28.03

6. Emil Tahirovič (SLO) 28.03

8. Brenton Rickard (AUS) 28.27

Komentari
Komentari na forumu objavljuju se u realnom vremenu i Index.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.


Vezano
Vijesti  |  Tagovi
Najpopularnije
Danas  |  Jučer  |  Tjedan
Najnovije