Atletika

Rezultati prvoga dana pojedinačnog PH u atletici

Piše:
petak, 29.7.2005. 22:50
Smanji veličinu slova Tekst Povećaj veličinu slova

REZULTATI prvoga dana pojedinačnog prvenstva Hrvatske u atletici koje se održava na stadionu Mladosti uz Savu:

ATLETIČARI,

100 m:

1. Josip Šoprek 10.53

2. Tomislav Kašnar 10.71

3. Goran Pekić 10.76

110 m prepone:

1. Nenad Varda 14.84

2. Siniša Grmuša 15.27

3. Loris Redovniković 17.13

400 m:

1. Ivan Rimac 48.22

2. Igor Janković 48.22

3. Edin Pašalić 49.50

1500 m:

1. Slavko Petrović 3:50.12

2. Martin Cafuk 3:58.60

3. Šime Sušić 4:11.47

10 km hodanje:

1. Željko Konosić 1:03:20.1

2. Jasmin Jovanović 1:03:40.5

3. Bojan Puaca 1:06:51.2

3000 m:

1. Dario Nemec 8:53.28

2. Duje Pedišić 9:03.45

3. Dario Glogović 9:06.86

dalj:

1. Ivan Pucelj 7,71 m

2. Marijo Baković 7,68

3. Šime Tomašević 7,50

vis:

1. Jure Šimundić 2,14 m

2. Aleksandar Puklavec 2,10

3. Goran Subotić 2,05

koplje:

1. Martin Marić 70,22 m

2. Goran Vuković 69,42

3. Edi Ponoš 69,29

kugla:

1. Edis Elkasević 20,04 m

2. Dubravko Brdovčak 18,25

3. Dragan Mustapić 17,02

4x100 m:

1. Kvarner-AT (A. Simcich, Z. Mandić, A. Majer, G.Pekić) 43.15

2. Istra (M. Milanović, D. Silić, T. Husarić, M.Mezulić) 44.16

3. Mladost I (O. Cucković, A.Tomrečaj, T. Hačić, E. Burić) 44.84

ATLETIČARKE,

100 m:

1. Ria Ergotić 11.96

2. Silvija Mesić 12.20

3. Marina Banović 12.24

100 m prepone:

1. Andrea Ivančević 13.89

2. Tina Šolja 15.45

3. Ornela Bešker-Amulić 15.57

400 m:

1. Danijela Grgić 54.41

2. Anita Banović 55.36

3. Kristina Vilk 57.59

1500 m:

1. Maja Cikatić 4:49.22

2. Marina Milković 4:49.41

3. Ana Srakić 4:49.97

5000 m:

1. Ljiljana Ćulibrk 16:33.22 - hrvatski rekord

2. Lidija Rajčić 17:15.43

3. Petra Gidak 18:34.79

troskok:

1. Mateja Posavec 12,44 m

2. Sonja Krnjeta 12,31

3. Marija Babić 11,79

motka:

1. Ivona Jerković 4,05 m - hrvatski rekord

2. Anči Borozan 3,00

3. Marija Jurak 2,60

disk:

1. Vera Begić 56,85 m

2. Marija Kurtović 48,18

3. Katarina Bušljeta 43,74

kladivo:

1. Ivana Brkljačić 69,91 m

2. Sanja Gavrilović 65,06

3. Dorotea Habazin 52,16

4x100 m:

1. Kvarner-AT I (A. Erega, S. Parlov, P. Karanikić, A. Grbeš) 47.61

2. Mladost I (L. Mudronja, R. Ergotić, A. Ivančević, S.Mesić) 47.69


Komentari
Komentari na forumu objavljuju se u realnom vremenu i Index.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.


Vezano
Vijesti  |  Tagovi
Najpopularnije
Danas  |  Jučer  |  Tjedan
Najnovije