Rijeka protiv Litexa igra u četvrtak u 19.30 sati

Rijeka protiv Litexa igra u četvrtak u 19.30 sati
DONOSIMO raspored utakmica Europskih nogometnih kupova u ovom tjednu (vremena početaka su srednjeeuropska). NK Rijeka igra protiv bugarskog Litexa u četvrtak u 19.30 sati, dok zaprešićki Inter igra protiv Crvene Zvezde u četvrtak u 17:30.


LIGA PRVAKA, prve utakmice 3. pretkola:

UTORAK
Anorthosis Famagusta/CIP - Glasgow Rangers/ŠKO 20.00 sati
Wisla Krakov/POl - Panathinaikos Atena/GRČ 20.45
Valerenga IF Oslo/NOR - FC Bruegge/BEL 21.00
Manchester United/ENG - VSC Debrecen/MAĐ 21.05
FC Everton/ENG - FC Villarreal/ŠPA 21.05
Betis Sevilla/ŠPA - AS Monaco/FRA 22.00

SRIJEDA

Malmo FF/ŠVE - FC Thun Bern/ŠVI 18.30
Brndby Kopenhagen/DAN - Ajax Amsterdam/NIZ 19.00
FCA Artmedia Petržalka Bratislava/SLK - Partizan Beograd/SCG 20.00
Steaua Bukurešt/RUM - Rosenborg Trondheim/NOR 20.00
Šahtar Donjeck/UKR - Inter Milano/ITA 20.00
RSC Anderlecht Bruxelles/BEL - Slavia Prag/ČEŠ 20.30
Rapid Wien/AUT - Lokomotiv Moskva/RUS 20.45
FC Basel/ŠVI - Werder Bremen/NJEM 20.45
CSKA Sofija/BUG - FC Liverpool/ENG 20.45
Sporting Lisabon/POR - Udinese Calcio/ITA 22.15

KUP UEFA, prve utakmice 2. pretkola

ČETVRTAK
Krilja Sovjetov Samara/RUS - FC Bate Borisov/BLR 16.00
FC Banants/ARM - Dnjepr Dnjepropetrovsk/UKR 16.00
FC Minsk/BLR - FK Teplice/ČEŠ 17.00
INTER ZAPREŠIĆ - Crvena Zvezda Beograd/SCG 17.30
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Nistru Otaci/MOL - Grazer AK/AUT 17.30
OFK Beograd/SCG - Lokomotiva Plovdiv/BUG 17.30
Groclin Grodzisk/POL - Dukla B. Bystrica/SLK 18.00
FC Midtjylland/DAN - B36 Torshavn/FAR 18.00
Metalurgs Liepaja/LAT - RC Genk/BEL 18.00
FC Ashdod/IZR - NK Domžale/SLO 18.00
Halmstadt BK/ŠVE - FC Linfield/SJIR 19.00
Brann Bergen/NOR - AC Allianssi/FIN 19.00
Djurgarden Stockholm/ŠVE - FC Cork City/IRS 19.00
Esbjerg fB/DAN - Tromso IL/NOR 19.00
Rapid Bukurešt/RUM - Vardar Skopje/MAK 19.00
Litex Loveč/BUG - NK RIJEKA 19.30
FC Vaduz/LIH - Bešiktaš Istanbul/TUR 19.30
MyPa Anjalankoski/FIN - Dundee United/ŠKO 19.30
Grasshoppers Zuerich/ŠVI - Wisla Plock/POL 19.30
Apoel Nikosia/CIP - Maccabi Tel Aviv/IZR 19.45
FK Baškimi/MAK - Maccabi Petah Tikva/IZR 20.00
Zeta Golubovci/SCG - Široki Brijeg/BIH 20.00
Legia Varšava/POL - FC Zuerich/ŠVI 20.00
Rhyl FC/WAL - Viking Stavanger/NOR 20.00
MSK Žilina/SLK - Austria Wien/AUT 20.15
FC Kopenhagen/DAN - Carmathen Town FC/WAL 20.15
Matav Sopron/MAĐ - Metalurg Donjeck/UKR 20.30
FSV Mainz 05/NJEM - IB Keflavik/ISL 20.30
Publikum Celje/SLO - Levski Sofia/BUG 20.30
Dinamo Bukurešt/RUM - Omonia Nikosia/CIP 20.45
FC Superf. Pasching/AUT - Zenit St. Petersburg/RUS 20.45

INTERTOTO KUP, prve finalne utakmice

UTORAK
CFR Cluj/RUM - RC Lens/FRA 16.00
Hamburger SV/NJEM - FC Valencia/ŠPA 20.15
Deportivo La Coruna/ŠPA - Olympique Marseille/FRA 21.00
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
Učitavanje komentara