Roma izgubila od Catanije, Juventus treći put zaredom prvak Italije!

• Roma je u 36. kolu Serie A porazom 1:4 na gostovanju kod Catanije ostala bez šanse za titulu
Piše: A.Ha.
nedjelja, 4.5.2014. 17:35

ROMA je u 36. kolu Serie A porazom 1:4 na gostovanju kod Catanije ostala bez šanse za titulu.

Catania, koja se bori za opstanak, povela je 2:0 golovima Izca. Smanjio je Totti, a zatim su Romu uništili Bergessio i Barrientos u drugom poluvremenu. Porazom Rome, za koju nije igrao Tin Jedvaj, Juventus je stigao do 30. naslova prvaka.

U utakmici s osam golova Udinese je s 5:3 pobijedio Livorno iako su gosti poveli preko Paulinha.

Parma je s 2:0 bila bolja od Sampdorije, a Torino s 1:0 od Chieva. U dvoboju Genoe, za koju je Šime Vrsaljko igrao 65 minuta, i Torina nije bilo golova.