Rukomet: Montpellier prvak Europe

nedjelja, 4.5.2003. 20:24

IAKO SU u prvom dvoboju finala Lige prvaka rukometaši francuskog Montpelliera izgubili sa osam pogodaka razlike (19:27) u uzvratu su dostigli prednost Portland San Antonia i pobjedom 31:19 osvojili svoj prvi naslov.

Francuzi su pobjedu izborili u drugom poluvremenu. Nakon prvih 30 minuta Montpellier je imao četiri pogotka prednosti (14:10), no u nastavku je sjajnom igrom ostvario pothvat. Najefikasniji u redovima domaćina bio je Guigou sa 10 pogodaka, dok su Karabatić i Bojinović postigli po pet pogodaka. Najefikasniji u redovima Portlanda bili su Richardson (4) i Jakimovič.