Rukomet SP: Tunis - Argentina 31:18

Piše:
nedjelja, 7.12.2003. 22:51
Smanji veličinu slova Tekst Povećaj veličinu slova

U ZADNJEM ssuretu 5. kola Svjetskoga prvenstva rukometašica Tunis je u Karlovcu svladao Argentinu 31:18.

SKUPINA A (SPLIT):

BRAZIL - AUSTRALIJA 30:19

HRVATSKA - ŠPANJOLSKA 28:29

FRANCUSKA - SICG 27:25

1. Francuska 5 5 0 0 149 98 10 bodova

2. Španjolska 5 4 0 1 150 120 8

3. S I C G 5 3 0 2 165 143 6

------------------------------------------------------------

4. HRVATSKA 5 2 0 3 142 122 4

5. Brazil 5 1 0 4 136 155 2

6. Australija 5 0 0 5 74 178 0

SKUPINA B (POREČ):

RUSIJA - ČEŠKA 31:16

JUŽNA KOREJA - AUSTRIJA 39:34

ANGOLA - URUGVAJ 39:14

1. Rusija 5 0 0 153:106 10

2. Južna Koreja 4 0 1 165:113 8

3. Austrija 3 0 2 165:130 6

---------------------------------------------------------------------- ----

4. Češka 2 0 3 126:125 4

5. Angola 1 0 4 119:120 2

6. Urugvaj 0 0 5 77:211 0

SKUPINA C (KARLOVAC):

UKRAJINA - JAPAN 39:30

NORVEŠKA - RUMUNJSKA 29:21

TUNIS - ARGENTINA 31:18

1. Ukrajina 4 1 0 158:116 9

2. Norveška 4 0 1 163:108 8

3. Rumunjska 3 1 1 158:123 7

---------------------------------------------------------------------- --

4. Japan 2 0 3 133:143 4

5. Tunis 1 0 4 118:133 2

6. Argentina 0 0 5 74:171 0

SKUPINA D (ČAKOVEC):

KINA - OBALA BJELOKOSTI 31:26

SLOVENIJA - NJEMAČKA 29:28

MAĐARSKA - DANSKA 29:19

1. Mađarska 4 0 1 171:129 8

2. Slovenija 4 0 1 159:141 8

3. Njemačka 4 1 1 144:121 7

---------------------------------------------------------------------- -------------

4. Danska 2 1 2 113:119 5

5. Kina 1 0 4 135:153 2

6. Obala Bje. 0 0 5 115:166 0

Polufinalna skupina I (Zagreb):

09.12.2003:

Španjolska - Austrija; SICG - Rusija; Francuska - Južna Koreja

10.12.2003:

Rusija- Španjolska; Austrija - Francuska; Južna Koreja - SICG

11.12.2003:

SICG - Austrija; Španjolska-Južna Koreja; Francuska - Rusija

POREDAK

1. Rusija 2 2 0 0 58:53 4:0

2. Francuska 2 2 0 0 55:50 4:0

3. Južna Koreja 2 1 0 1 66:62 2:2

4. Španjolska 2 1 0 1 58:55 2:2

5. S I C G 2 0 0 2 52:60 0:4

6. Austrija 2 0 0 2 60:69 0:4

Polufinalna skupina II (Rijeka):

09.12.2003:

Norveška - Njemačka; Rumunjska- Mađarska; Ukrajina - Slovenija

10.12.2003:

Mađarska - Norveška; Njemačka - Ukrajina; Slovenija - Rumunjska

11.12.2003:

Rumunjska- Njemačka; Norveška - Slovenija; Ukrajina- Mađarska

POREDAK:

1. Ukrajina 2 1 1 0 58:57 3:1

2. Mađarska 2 1 0 1 65:55 2:2

3. Norveška 2 1 0 1 58:51 2:2

4. Njemačka 2 1 0 1 58:56 2:2

5. Slovenija 2 1 0 1 54:66 2:2

6. Rumunjska 2 0 1 1 49:57 1:3

POLUFINALE (Zagreb)

13.12.2003:

HF1: 1. skupina I - 2. skupina II

HF2: 1. skupina II - 2. skupina I

Utakmica za 5. mjesto:

14.12.2003:

3. skupina I - 3. skupina II

Za 3. mjesto

14.12.2003 u 16 sati:

Poraženi HF1 - Poraženi HF2

FINALE (19.15 sati):

Pobjednik HF1 - pobjednik HF2

(Hina) rš

Komentari
Komentari na forumu objavljuju se u realnom vremenu i Index.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.


Vezano
Vijesti  |  Tagovi
Najpopularnije
Danas  |  Jučer  |  Tjedan
Najnovije