Šahtar u finalu ukrajinskog Kupa: Pogledajte kako je Eduardo zabio iz slobodnjaka!

• Polufinale kupa Ukrajine
  • Slavutych - Šahtar 0:3
  • Dinamo Kijev - Černomorec 4:0
Piše: S.Č.
srijeda, 7.5.2014. 20:45

U POLUFINALU nogometnog kupa Ukrajine Šahtar Darija Srne i Eduarda slavio je kao gost protiv Slavutycha s 3:0 nakon produžetaka i tako se plasirao u finale tog natjecanja.

Šahtar je posve dominirao utakmicom, imao je čak 73 posto posjeda lopte, izveo je čak 17 kornera nasuprot samo jednog kod domaćina, a razlika u udarcima na gol bila je nestvarnih 16:2. Ipak, prvih 90 minuta završilo je 0:0, a Šahtar je tek u 105. minuti slobodnim udarcem hrvatskog reprezentativca Eduarda da Silve poveo 1:0. Nakon toga se otvorilo i posao su dovršili Taison i Bernard.

Eduardo je ušao u igru u 46. minuti, dok Darijo Srna nije igrao.

Šahtar će se u finalu susresti sa Dinamom iz Kijeva koji je pregazio Černomorec s 4:0.