Sammir maestralnom asistencijom odveo Getafe do važne pobjede

• Getafe - Celta 2:1
  • Prekrasna asistencija Sammira
Piše: L.Š.
ponedjeljak, 26.1.2015. 22:43

BIVŠI Dinamovac Sammir asistencijom je sudjelovao u pobjedničkom pogotku Getafea u susretu protiv Celte. Klub iz predgrađa Madrida slavio je 2:1 golom Sarabije, nakon što ga je povremeni hrvatski reprezentativac sjajno proigrao petom.

Prije toga goste je u 15. minuti u vodstvo doveo Charles, a samo četiri minute potom izjednačio je Vazquez. Dodajmo i da je Diego Castro u 78. minuti promašio jedanaesterac za domaćine.

Getafe se ovom pobjedom udaljio na četiri boda od opasne zone, trenutno je 14. sa 20 bodova, dok je Celta s jednim bodom više na 12. mjestu.