Atletika

Sastav atletske reprezentacije SAD-a za OI u ateni

Piše:
ponedjeljak, 19.7.2004. 16:23
Smanji veličinu slova Tekst Povećaj veličinu slova

Sastav atletske reprezentacije SAD-a za OI u ateni
SASTAV američke atletske reprezentacije za Olimpijske igre u Ateni, kojeg je u ponedjeljak objavio Atletski savez SAD-a:

ATLETIČARI -

100 m: Maurice Greene, Justin Gatlin, Shawn Crawford

200 m: Shawn Crawford, Justin Gatlin, Bernard Williams

400 m: Jeremy Wariner, Otis Harris, Derrick Brew

800 m: Jonathan Johnson, Khadevis Robinson, Derrick Peteron

1.500 m: Alan Webb

3.000 m zapreke: Daniel Lincoln, Anthony Famiglietti, Robert Gary

10.000 m: Abdi Abdirahman, Dan Browne, Dathan Ritzenhein

maraton: Alan Culpepper, Meb Keflezighi, Dan Browne

hodanje 20 km: Tim Seaman, John Nunn, Kevin Eastler

hodanje 50 km: Curt Clausen, Philip Dunn

110 m prepone: Terrence Trammell, Duane Ross, Allen Johnson

400 m prepone: James Carter, Angelo Taylor, Bennie Brazel

vis: Jamie Nieto, Matt Hemingway, Tora Harris

motka: Tim Mack, Toby Stevenson, Derek Miles

dalj: Dwight Phillips, John Moffitt, Walter Davis

troskok: Melvin Lister, Walter Davis, Kenta Bell

kugla: Adam Nelson, Reese Hoffa, John Godina

disk: Jarred Rome, Ian Waltz, Casey Malone

kladivo: James Parker

koplje: Breaux Greer

desetoboj: Bryan Clay, Tom Pappas, Paul Terek

4x100: Maurice Greene, Justin Gatlin, Shawn Crawford, Coby Miller, Darvis Patton, John Capel

4x400: Jeremy Wariner, Otis Harris, Derrick Brew, Darold Williamson, Calvin Harrison,

Andrew Rock

ATLETIČARKE -

100 m: LaTasha Colander, Torri Edwards, Lauryn Williams

200 m: Allyson Felix, Muna Lee, Torri Edwards

400 m: Monique Hennagan, Sanya Richards, DeeDee Trotter

800 m: Jearl Miles-Clark, Nicole Teter, Hazel Clark

5.000 m: Shayne Culpepper, Marla Runyan, Shalane Flanagan

10.000 m: Elva Dryer, Kate ONeill

maraton: Colleen De Reuck, Deena Kastor, Jen Rhines

100 m prepone: Gail Devers, Joanna Hayes, Melissa Morrison

400 m prepone: Sheena Johnson, Brenda Taylor, LaShinda Demus

vis: Tisha Waller, Chaunte Howard, Amy Acuff

motka: Stacy Dragila, Jillian Schwartz, Kellie Suttle

dalj: Marion Jones, Grace Upshaw

troskok: Tiombe Hurd

kugla: Laura Gerraughty, Kristin Heaston

disk: Aretha Hill, Stephanie Brown, Seilala Sua

kladivo: Erin Gilreath, Anna Mahon, Jackie Jeschelnig

koplje: Kim Kreiner

sedmoboj: Shelia Burrell, Tiffany Lott-Hogan, Michelle Perr

4x100 m: LaTasha Colander, Torri Edwards, Lauryn Williams, Angela Williams, Consuella

More, LaShauntae Moore

4x400 m: Monique Hennagan, Sanya Richards, DeeDee Trotter, Crystal Cox, Monique

Henderson, Moushaumi Robinson
Komentari
Komentari na forumu objavljuju se u realnom vremenu i Index.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.


Vezano
Vijesti  |  Tagovi
Najpopularnije
Danas  |  Jučer  |  Tjedan
Najnovije