Sevilla pala u drugom poluvremenu: Messi zabio za pobjedu Barcelone!

• 25. kolo Primere:
  • Barcelona - Sevilla 2:1
Piše: D.D.
subota, 23.2.2013. 23:50

BARCELONA je u 25. kolu Primere slavila na domaćem terenu protiv Seville 2:1. Kataloncima je trebalo 45 minuta da se oporave od šoka u Ligi prvaka, odnosno Barca je proigrala tek u drugom poluvremenu kada su David Villa i Leo Messi osigurali Barceloni pobjedu.

Barcelona je okupirala protivničku polovicu od prve minute, dok je Sevilla tražila svoju priliku iz kontre i polukontre. Camp Nou je zanijemio u 43. minuti kada je Botia doveo Sevillu u vodstvo, ali čim su se Katalonci vratili s odmora započeo je šou.
Prvo je Villa u 52. minuti vratio utakmicu u egal, a zatim je Messi u 60. minuti zabio za konačnih 2:1. Messiju je to bio 38. gol ove sezone, a spomenimo i to da je Ivan Rakitić igrao svih 90 minuta.