Sevilla remizirala, Atletico jedva došao do pobjede

SINOĆ su se u La Ligi odigrale dvije utakmice. Sevilla je gostovala kod Villareala, a Atletico Madrid kod kuće dočekao Osasunu.

Villareal i Sevilla odigrali su tvrdu utakmicu bez golova, ali zato uz pregršt žutih kartona. Konačni rezultat je vjerojatno najbolji pokazatelj o kakvom se susretu radilo.

Nakon ove utakmice Sevilla se nalazi tri boda ispred Barcelone, ali sa dvije odigrane utakmice više.

Nešto napetiji susret odigrali su Atletico Madrid i Osasuna. Ova utakmica završila je 1-0, a rezultat je postavljen tek u posljednjim minutama susreta, nakon što je Fernando Torres promašio jedanaesterac.

Osasuna je susret završila sa sedam igrača nakon što su u posljednjih 12 minuta isključeni Carlos Javier Cuellar, Roberto Soldado, Raul Garcia i golman Ricardo.