• Getafe - Sevilla 1:0
  • Rakitić igrao 90 minuta
Piše: Totalsport
subota, 16.4.2011. 20:41

SUBOTA i ovaj vikend u Primeri su rezervirani za veliki derbi, "El Clasico" Real Madrida i Barcelone u 22 sata na Santiago Bernabeu. Ipak, uoči tog ogleda svih ogleda odigrane su prve dvije utakmice 32. kola.

Hrvatski nogometaš Ivan Rakitić i njegova Sevilla su gostovali kod Getafea, te su poraženi 1:0. Prvi je to poraz Andalužana nakon početka ožujka. Između poraza od Athletic Bilbaa i ovog danas Sevilla je skupila dvije pobjede i dva remija koji su tu momčad doveli do sadašnjeg petog mjesta.

Utakmicu je odlučio Miku golom u 76. minuti, te je time donio domaćinu važne bodove u borbi za opstanak. Rakitić je odigrao svih 90 minuta u veznom redu gostiju.

Važne bodove koji bi mogli mnogo značiti u borbi za opstanak su osvojili i igrači Malage koji su lako slomili Mallorcu na svom stadionu (3:0). Junak utakmice je bio dvostruki strijelac, Brazilac Julio Baptista.