Sjajni Isco donio pobjedu Malagi, Celta pala u sudačkoj nadoknadi

• Pranjić je igrao osam minuta
  • Isco nastavlja sa sjajnim igrama za Malagu
Piše: D.R
subota, 9.2.2013. 22:32

U 23. KOLU španjolske lige Celta je kod kuće izgubila od Valencije 1:0. Momčad Danijela Pranjića, koji je zaigrao tek od 82. minute, poražena je u sudačkoj nadoknadi. Zabio im je Valdez glavom nakon ubacivanja Pereire. Domnaćini mogu žaliti, jer su propustili tri čiste šanse, no upisali su 13. ovosezonski poraz.

Mallorca i Osasuna odigrali su 1:1. Na Malaginom Estadio San Moixu domaćin se od poraza spasio pogotkom Pedra Geromela u sudačkoj nadoknadi. U 77. minuti Osasunu je u vodstvo do doveo Lolo. Mallorca je ponovo predstavila i novog tenera Manzana.

Malaga je u gostima slavila kod Levantea 2:1 uz dva gola španjolskog reprezentativca Isca. Zabio je osam pogodaka ove sezone, a Malaga je peti put slavila su u gostima.