SP ATLETIKA: REZULTATI FINALA (2)

Piše:
nedjelja, 7.3.2004. 17:18
Smanji veličinu slova Tekst Povećaj veličinu slova

Rezultati finalnih natjecanja sa Svjetskog atletskog prvenstva u dvorani u Budimpešti: L

800 metara muški:

1. Mbulaeni Mulaudzi (Južna Afrika) 1:45.71

2. Rashid Ramzi (Bruneji) 1:46.15

3. Osmar Barbosa dos Santos (Bra) 1:46.26

4. Amine Laalou (Mar) 1:46.57

5. William Yiampoy (Ken) 1:46.88

6. Joseph Mutua (Ken) 1:47.86



800 metara žene:

1. Maria Mutola (Mozambik) 1:58.50

2. Jolanda Čeplak (Slo) 1:58.72

3. Joanne Fenn (VBr) 1:59.50

4. Jennifer Toomey (USA) 1:59.64

5. Tatjana Andrianova (Rus) 1:59.71

6. Olga Raspopova (Rus) 2:00.56



MOTKA - muški:

1. Igor Pavlov (Rus) 5.80

5.40 - -

5.50 - XO

5.60 - O

5.70 - O

5.80 - O

5.85 - XXX

2. Adam Ptaček (Češ) 5.70

5.40 - O

5.50 - -

5.60 - O

5.70 - O

5.80 - XXX

3. Denis Jurčenko (Ukr) 5.70

5.40 - -

5.50 - -

5.60 - XO

5.70 - O

5.80 - XX-

5.85 - X

4. Patrik Kristiansson (Šve) 5.70

5.40 - -

5.50 - -

5.60 - O

5.70 - XO

5.80 - XXX

5. Tim Lobinger (Njem) 5.70

5.40 - -

5.50 - -

5.60 - XO

5.70 - XO

5.80 - XXX

6. Giuseppe Gibilisco (Ita) 5.60

5.40 - -

5.50 - -

5.60 - O

5.70 - -
TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA

5.80 - XX-

5.85 - X

7. Romain Mesnil (Fra) 5.60

5.40 - -

5.50 - X-

5.60 - XO

5.70 - X-

5.80 - XX

8. Rens Blom (Niz) bez visine

5.40 - -

5.50 - -

5.60 - XXX

200 metara muški:

1. Dominic Demeritte (Bahami) 20.66

2. Johan Wissman (Šve) 20.72

3. Tobias Unger (Njem) 21.02

4. Joseph Batangdon (Kam) 21.16

5. Jimmie Hackley (USA) 21.35

6. Marcin Urbas (Pol) 21.49

60 metara prepone žene:

1. Perdita Felicien (Kan) 7.75

2. Gail Devers (USA) 7.78

3. Linda Ferga-Khodadin (Fra) 7.82

4. Joanna Hayes (USA) 7.86

5. Susanna Kallur (Šve) 7.89

6. Lacena Golding-Clarke (Jam) 7.89

7. Flora Redoumi (Grč) 7.94

8. Nicole Ramalalanirina (Fra) 8.01

SKOK UDALJ ŽENE:

1. Tatjana Lebedeva (Rus) 6.98

6.89,6.98,X,6.80,-,X

2. Tatyana Kotova (Rus) 6.93

X,6.76,6.75,X,6.93,6.89

3. Carolina Kluft (Šve) 6.92

6.80,6.92,6.92,X,X,-

4. Yingnan Guan (Kina) 6.75

6.50,6.75,6.54,6.71,6.69,6.62

5. Valentina Gotovska (Lat) 6.67

X,6.59,6.43,X,6.64,6.67

6. Fiona May (Ita) 6.64

6.56,6.64,X,6.62,6.54,6.58

7. Concepcion Montaner (Špa) 6.46

X,6.45,X,6.38,6.20,6.46

8. Adina Anton (Rum) 6.43

X,X,6.43,X,6.42,6.43

200 metara žene:

1. Anastasija Kapačinskaja (Rus) 22.78

2. Natalija Safronikova (Blr) 23.13

3. Svetlana Gončarenko (Rus) 23.15

4. Karin Mayr-Krifka (Aut) 23.18

5. Marina Majdanova (Ukr) 23.64

6. Nataliya Pigida (Ukr) 23.80

(Hina) xrš yrš

(Hina)

Komentari
Komentari na forumu objavljuju se u realnom vremenu i Index.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.


Vezano
Vijesti  |  Tagovi
  • Nema vezanih vijesti
Najpopularnije
Danas  |  Jučer  |  Tjedan
Najnovije