SP ATLETIKA: REZULTATI FINALA (3)
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Rezultati finalnih natjecanja sa Svjetskog atletskog prvenstva u dvorani u Budimpešti: L
1500 muški
1. Paul Korir (Ken) 3:52.31
2. Ivan Heshko (Ukr) 3:52.34
3. Michael East (VBr) 3:52.88
4. Laban Rotich (Ken) 3:52.93
5. Abdelkader Hachlaf (Mar) 3:53.22
6. James Thie (VBr) 3:53.36
7. Miroslaw Formela (Pol) 3:53.70
8. Jose Antonio Redolat (Špa) 3:56.55
9. Youssef Baba (Mar) 3:57.79
KUGLA muški:
1. Christian Cantwell (USA) 21.49
20.96,21.49,20.81,20.62,X,-
2. Reese Hoffa (USA) 21.07
21.07,X,20.36,20.52,20.82,X
3. Joachim Olsen (Dan) 20.99
20.27,20.95,20.33,20.99,20.72,20.39
4. Tomasz Majewski (Pol) 20.83
19.92,X,X,19.98,20.83,X
5. Manuel Martinez (Špa) 20.79
X,20.79,20.60,X,X,20.33
6. Andrej Mihnevič (Blr) 20.50
20.22,20.50,20.27,20.27,19.97,20.23
7. Carl Myerscough (VBr) 20.47
19.69,X,19.76,19.90,X,20.47
8. Yurij Bilonog (Ukr) 20.26
X,20.26,X,X,20.02,X
3000 metara žene:
1. Meseret Defar (Eti) 9:11.22
2. Berhane Adere (Eti) 9:11.43
3. Shayne Culpepper (USa) 9:12.15
4. Marta Dominguez (Špa) 9:12.85
5. Joanne Pavey (VBr) 9:13.09
Tekst se nastavlja ispod oglasa
6. Yelena Zadorozhnaya (Rus) 9:13.70
7. Sabrina Mockenhaupt (Njem) 9:13.70
8. Maryna Dubrova (Ukr) 9:14.34
9. Maria McCambridge (Irs) 9:14.72
10. Veerle Dejaeghere (Bel) 9:15.21
11. Galina Bogomolova (Rus) 9:17.15
SEDMOBOJ muški:
1. Roman Sebrle (Češ) 6,438
(60 metares-6.97, dalj-07.96, kugla-16.28, vis-02.11, 60 metara prepone-7.95, motka-04.80, 1,000 metara-2:39.67)
2. Bryan Clay (USA) 6,365
(6.65, 07.78, 14.84, 02.08, 7.77, 04.90, 2:49.41)
3. Lev Lobodin (Rus) 6,203
(6.90, 07.36, 15.99, 02.05, 7.83, 04.80, 2:45.76)
4. Dmitrij Karpov (Kaz) 6,155
(7.04, 07.97, 14.95, 01.99, 7.87, 04.60, 2:42.34)
5. Erki Nool (Est) 6,093
(6.96, 07.57, 14.90, 01.96, 8.33, 05.10, 2:41.94)
6. Aleksandr Pogorelov (Rus) 6,022
(7.07, 07.49, 15.25, 02.08, 8.13, 04.90, 2:54.44)
7. Jon Arnar Magnusson (Isl) 5,993
(7.02, 07.64, 15.77, 01.96, 8.08, 04.60, 2:47.52)
8. Ranko Leskovar (Slo) 5,612
(7.04, 07.52, 13.05, 01.96, 8.23, 04.40, 2:55.27)
800 metara muški:
1. Mbulaeni Mulaudzi (Južna Afrika) 1:45.71
2. Rashid Ramzi (Bruneji) 1:46.15
3. Osmar Barbosa dos Santos (Bra) 1:46.26
4. Amine Laalou (Mar) 1:46.57
5. William Yiampoy (Ken) 1:46.88
6. Joseph Mutua (Ken) 1:47.86
800 metara žene:
1. Maria Mutola (Mozambik) 1:58.50
2. Jolanda Čeplak (Slo) 1:58.72
3. Joanne Fenn (VBr) 1:59.50
4. Jennifer Toomey (USA) 1:59.64
5. Tatjana Andrianova (Rus) 1:59.71
6. Olga Raspopova (Rus) 2:00.56
MOTKA - muški:
1. Igor Pavlov (Rus) 5.80
5.40 - -
5.50 - XO
5.60 - O
5.70 - O
5.80 - O
5.85 - XXX
2. Adam Ptaček (Češ) 5.70
5.40 - O
5.50 - -
5.60 - O
5.70 - O
5.80 - XXX
3. Denis Jurčenko (Ukr) 5.70
5.40 - -
5.50 - -
5.60 - XO
5.70 - O
5.80 - XX-
5.85 - X
4. Patrik Kristiansson (Šve) 5.70
5.40 - -
5.50 - -
5.60 - O
5.70 - XO
5.80 - XXX
5. Tim Lobinger (Njem) 5.70
5.40 - -
5.50 - -
5.60 - XO
5.70 - XO
5.80 - XXX
6. Giuseppe Gibilisco (Ita) 5.60
5.40 - -
5.50 - -
5.60 - O
5.70 - -
5.80 - XX-
5.85 - X
7. Romain Mesnil (Fra) 5.60
5.40 - -
5.50 - X-
5.60 - XO
5.70 - X-
5.80 - XX
8. Rens Blom (Niz) bez visine
5.40 - -
5.50 - -
5.60 - XXX
200 metara muški:
1. Dominic Demeritte (Bahami) 20.66
2. Johan Wissman (Šve) 20.72
3. Tobias Unger (Njem) 21.02
4. Joseph Batangdon (Kam) 21.16
5. Jimmie Hackley (USA) 21.35
6. Marcin Urbas (Pol) 21.49
60 metara prepone žene:
1. Perdita Felicien (Kan) 7.75
2. Gail Devers (USA) 7.78
3. Linda Ferga-Khodadin (Fra) 7.82
4. Joanna Hayes (USA) 7.86
5. Susanna Kallur (Šve) 7.89
6. Lacena Golding-Clarke (Jam) 7.89
7. Flora Redoumi (Grč) 7.94
8. Nicole Ramalalanirina (Fra) 8.01
SKOK UDALJ ŽENE:
1. Tatjana Lebedeva (Rus) 6.98
6.89,6.98,X,6.80,-,X
2. Tatyana Kotova (Rus) 6.93
X,6.76,6.75,X,6.93,6.89
3. Carolina Kluft (Šve) 6.92
6.80,6.92,6.92,X,X,-
4. Yingnan Guan (Kina) 6.75
6.50,6.75,6.54,6.71,6.69,6.62
5. Valentina Gotovska (Lat) 6.67
X,6.59,6.43,X,6.64,6.67
6. Fiona May (Ita) 6.64
6.56,6.64,X,6.62,6.54,6.58
7. Concepcion Montaner (Špa) 6.46
X,6.45,X,6.38,6.20,6.46
8. Adina Anton (Rum) 6.43
X,X,6.43,X,6.42,6.43
200 metara žene:
1. Anastasija Kapačinskaja (Rus) 22.78
2. Natalija Safronikova (Blr) 23.13
3. Svetlana Gončarenko (Rus) 23.15
4. Karin Mayr-Krifka (Aut) 23.18
5. Marina Majdanova (Ukr) 23.64
6. Nataliya Pigida (Ukr) 23.80
(Hina) xrš yrš
1500 muški
1. Paul Korir (Ken) 3:52.31
2. Ivan Heshko (Ukr) 3:52.34
3. Michael East (VBr) 3:52.88
4. Laban Rotich (Ken) 3:52.93
5. Abdelkader Hachlaf (Mar) 3:53.22
6. James Thie (VBr) 3:53.36
7. Miroslaw Formela (Pol) 3:53.70
8. Jose Antonio Redolat (Špa) 3:56.55
9. Youssef Baba (Mar) 3:57.79
KUGLA muški:
1. Christian Cantwell (USA) 21.49
20.96,21.49,20.81,20.62,X,-
2. Reese Hoffa (USA) 21.07
21.07,X,20.36,20.52,20.82,X
3. Joachim Olsen (Dan) 20.99
20.27,20.95,20.33,20.99,20.72,20.39
4. Tomasz Majewski (Pol) 20.83
19.92,X,X,19.98,20.83,X
5. Manuel Martinez (Špa) 20.79
X,20.79,20.60,X,X,20.33
6. Andrej Mihnevič (Blr) 20.50
20.22,20.50,20.27,20.27,19.97,20.23
7. Carl Myerscough (VBr) 20.47
19.69,X,19.76,19.90,X,20.47
8. Yurij Bilonog (Ukr) 20.26
X,20.26,X,X,20.02,X
3000 metara žene:
1. Meseret Defar (Eti) 9:11.22
2. Berhane Adere (Eti) 9:11.43
3. Shayne Culpepper (USa) 9:12.15
4. Marta Dominguez (Špa) 9:12.85
5. Joanne Pavey (VBr) 9:13.09
6. Yelena Zadorozhnaya (Rus) 9:13.70
7. Sabrina Mockenhaupt (Njem) 9:13.70
8. Maryna Dubrova (Ukr) 9:14.34
9. Maria McCambridge (Irs) 9:14.72
10. Veerle Dejaeghere (Bel) 9:15.21
11. Galina Bogomolova (Rus) 9:17.15
SEDMOBOJ muški:
1. Roman Sebrle (Češ) 6,438
(60 metares-6.97, dalj-07.96, kugla-16.28, vis-02.11, 60 metara prepone-7.95, motka-04.80, 1,000 metara-2:39.67)
2. Bryan Clay (USA) 6,365
(6.65, 07.78, 14.84, 02.08, 7.77, 04.90, 2:49.41)
3. Lev Lobodin (Rus) 6,203
(6.90, 07.36, 15.99, 02.05, 7.83, 04.80, 2:45.76)
4. Dmitrij Karpov (Kaz) 6,155
(7.04, 07.97, 14.95, 01.99, 7.87, 04.60, 2:42.34)
5. Erki Nool (Est) 6,093
(6.96, 07.57, 14.90, 01.96, 8.33, 05.10, 2:41.94)
6. Aleksandr Pogorelov (Rus) 6,022
(7.07, 07.49, 15.25, 02.08, 8.13, 04.90, 2:54.44)
7. Jon Arnar Magnusson (Isl) 5,993
(7.02, 07.64, 15.77, 01.96, 8.08, 04.60, 2:47.52)
8. Ranko Leskovar (Slo) 5,612
(7.04, 07.52, 13.05, 01.96, 8.23, 04.40, 2:55.27)
800 metara muški:
1. Mbulaeni Mulaudzi (Južna Afrika) 1:45.71
2. Rashid Ramzi (Bruneji) 1:46.15
3. Osmar Barbosa dos Santos (Bra) 1:46.26
4. Amine Laalou (Mar) 1:46.57
5. William Yiampoy (Ken) 1:46.88
6. Joseph Mutua (Ken) 1:47.86
800 metara žene:
1. Maria Mutola (Mozambik) 1:58.50
Tekst se nastavlja ispod oglasa
2. Jolanda Čeplak (Slo) 1:58.72
3. Joanne Fenn (VBr) 1:59.50
4. Jennifer Toomey (USA) 1:59.64
5. Tatjana Andrianova (Rus) 1:59.71
6. Olga Raspopova (Rus) 2:00.56
MOTKA - muški:
1. Igor Pavlov (Rus) 5.80
5.40 - -
5.50 - XO
5.60 - O
5.70 - O
5.80 - O
5.85 - XXX
2. Adam Ptaček (Češ) 5.70
5.40 - O
5.50 - -
5.60 - O
5.70 - O
5.80 - XXX
3. Denis Jurčenko (Ukr) 5.70
5.40 - -
5.50 - -
5.60 - XO
5.70 - O
5.80 - XX-
5.85 - X
4. Patrik Kristiansson (Šve) 5.70
5.40 - -
5.50 - -
5.60 - O
5.70 - XO
5.80 - XXX
Tekst se nastavlja ispod oglasa
5. Tim Lobinger (Njem) 5.70
5.40 - -
5.50 - -
5.60 - XO
5.70 - XO
5.80 - XXX
6. Giuseppe Gibilisco (Ita) 5.60
5.40 - -
5.50 - -
5.60 - O
5.70 - -
5.80 - XX-
5.85 - X
7. Romain Mesnil (Fra) 5.60
5.40 - -
5.50 - X-
5.60 - XO
5.70 - X-
5.80 - XX
8. Rens Blom (Niz) bez visine
5.40 - -
5.50 - -
5.60 - XXX
200 metara muški:
1. Dominic Demeritte (Bahami) 20.66
2. Johan Wissman (Šve) 20.72
3. Tobias Unger (Njem) 21.02
4. Joseph Batangdon (Kam) 21.16
5. Jimmie Hackley (USA) 21.35
6. Marcin Urbas (Pol) 21.49
60 metara prepone žene:
1. Perdita Felicien (Kan) 7.75
2. Gail Devers (USA) 7.78
Tekst se nastavlja ispod oglasa
3. Linda Ferga-Khodadin (Fra) 7.82
4. Joanna Hayes (USA) 7.86
5. Susanna Kallur (Šve) 7.89
6. Lacena Golding-Clarke (Jam) 7.89
7. Flora Redoumi (Grč) 7.94
8. Nicole Ramalalanirina (Fra) 8.01
SKOK UDALJ ŽENE:
1. Tatjana Lebedeva (Rus) 6.98
6.89,6.98,X,6.80,-,X
2. Tatyana Kotova (Rus) 6.93
X,6.76,6.75,X,6.93,6.89
3. Carolina Kluft (Šve) 6.92
6.80,6.92,6.92,X,X,-
4. Yingnan Guan (Kina) 6.75
6.50,6.75,6.54,6.71,6.69,6.62
5. Valentina Gotovska (Lat) 6.67
X,6.59,6.43,X,6.64,6.67
6. Fiona May (Ita) 6.64
6.56,6.64,X,6.62,6.54,6.58
7. Concepcion Montaner (Špa) 6.46
X,6.45,X,6.38,6.20,6.46
8. Adina Anton (Rum) 6.43
X,X,6.43,X,6.42,6.43
200 metara žene:
1. Anastasija Kapačinskaja (Rus) 22.78
2. Natalija Safronikova (Blr) 23.13
3. Svetlana Gončarenko (Rus) 23.15
4. Karin Mayr-Krifka (Aut) 23.18
5. Marina Majdanova (Ukr) 23.64
6. Nataliya Pigida (Ukr) 23.80
(Hina) xrš yrš
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati