SP ATLETIKA: REZULTATI KVALIFIKACIJA NA 800 METARA ZA MUŠKE
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Rezultati kvalifikacijskih utrka na 800 metara za atletičare na Svjetskom prvenstvu u Parizu:L
SKUPINA 1:
1. Florent Lacasse (Fra) 1:47.21 Q
2. Justus Koech (Ken) 1:47.39 Q
3. Ricky Soos (VB) 1:47.80
4. Dmitrij Bogdanov (Rus) 1:48.36
5. Jean-Patrick Nduwimana (Bur) 1:48.40
6. Mindaugas Norbutas (Lit) 1:48.44
7. Radwan Jaddoueh (Sir) 1:48.89
SKUPINA 2:
1. Berhanu Alemu (Eti) 1:45.63 Q
2. Rene Herms (Njem) 1:45.71 Q
3. Osmar Barbosa dos Santos (Bra) 1:45.72 q
4. David Krummenacker (SAD) 1:45.84 q
Tekst se nastavlja ispod oglasa
5. Nicholas Wachira (Ken) 1:45.86 q
6. Joao Pires (Por) 1:46.66 q
7. Jimmy Ak Ahar (Bru) 1:57.86
8. Dominic Carroll (Gib) 2:00.53
SKUPINA 3:
1. Mbulaeni Mulaudzi (JA) 1:47.62 Q
2. Ehsan Mohajershojaei (Iran) 1:47.80 Q
3. Khadevis Robinson (SAD) 1:47.85
4. Achraf Tadili (Kan) 1:47.88
5. Arnoud Okken (Niz) 1:48.15
6. Tom Omey (Bel) 1:48.93
. Mouhssin Chehibi (Mar) diskvalificiran
SKUPINA 4:
1. Japheth Kimutai (Ken) 1:47.54 Q
2. Kris McCarthy (Aus) 1:47.61 Q
3. Abdoulaye Wagne (Sen) 1:47.64
4. Manuel Olmedo (Špa) 1:47.98
5. Jasmin Salihović (BiH) 1:48.10
6. Graham Davidson (JA) 1:48.16
7. Otukile Lekote (Boc) 1:48.33
SKUPINA 5:
1. Khalid Tighazouine (Mar) 1:46.01 Q
2. Bram Som (Niz) 1:46.11 Q
3. Antonio Manuel Reina (Špa) 1:46.45 q
4. Glody Dube (Boc) 1:46.68 q
5. Arthemon Hatungimana (Bur) 1:47.74
. Fred Thegu (Sol) diskvalificiran
SKUPINA 6:
1. Andre Bucher (Švi) 1:48.61 Q
2. Wilson Kipketer (Dan) 1:48.68 Q
3. Gary Reed (Kan) 1:48.69
4. Adam Abdu Adam Ali (Kat) 1:48.87
5. Wilson Kirwa (Fin) 1:49.74
6. Abdal Salam Aldabaji (Pal) 1:51.68
7. Mohamed Amir (Mal) 2:06.25
. Ivan Heshko (Ukr) nije startao
SKUPINA 7:
1. Andrea Longo (Ita) 1:46.26 Q
2. Jurij Boržakovski (Rus) 1:46.44 Q
3. Joeri Jansen (Bel) 1:46.68 q
4. Amine Laalou (Mar) 1:46.75
5. Rashid Mohamed (Bru) 1:47.43
6. Jimmy Lomba (Fra) 1:48.15
7. David Fiegen (Luk) 1:48.80
SKUPINA 8:
1. Djabir Said-Guerni (Alž) 1:46.06 Q
2. Hezekiel Sepeng (JA) 1:46.09 Q
3. Mohammed Al-Salhi (SAR) 1:46.48 q
4. Ismail Ahmed Ismail (Sud) 1:47.21
5. Rizak Dirche (Šve) 1:49.23
6. Mahamadou Ibrahim (Nig) 1:55.21
. Nicolas Aissat (Fra) nije završio
SKUPINA 1:
1. Florent Lacasse (Fra) 1:47.21 Q
2. Justus Koech (Ken) 1:47.39 Q
3. Ricky Soos (VB) 1:47.80
4. Dmitrij Bogdanov (Rus) 1:48.36
5. Jean-Patrick Nduwimana (Bur) 1:48.40
6. Mindaugas Norbutas (Lit) 1:48.44
7. Radwan Jaddoueh (Sir) 1:48.89
SKUPINA 2:
1. Berhanu Alemu (Eti) 1:45.63 Q
2. Rene Herms (Njem) 1:45.71 Q
3. Osmar Barbosa dos Santos (Bra) 1:45.72 q
4. David Krummenacker (SAD) 1:45.84 q
6. Joao Pires (Por) 1:46.66 q
7. Jimmy Ak Ahar (Bru) 1:57.86
8. Dominic Carroll (Gib) 2:00.53
SKUPINA 3:
1. Mbulaeni Mulaudzi (JA) 1:47.62 Q
2. Ehsan Mohajershojaei (Iran) 1:47.80 Q
3. Khadevis Robinson (SAD) 1:47.85
4. Achraf Tadili (Kan) 1:47.88
5. Arnoud Okken (Niz) 1:48.15
6. Tom Omey (Bel) 1:48.93
. Mouhssin Chehibi (Mar) diskvalificiran
SKUPINA 4:
1. Japheth Kimutai (Ken) 1:47.54 Q
Tekst se nastavlja ispod oglasa
2. Kris McCarthy (Aus) 1:47.61 Q
3. Abdoulaye Wagne (Sen) 1:47.64
4. Manuel Olmedo (Špa) 1:47.98
5. Jasmin Salihović (BiH) 1:48.10
6. Graham Davidson (JA) 1:48.16
7. Otukile Lekote (Boc) 1:48.33
SKUPINA 5:
1. Khalid Tighazouine (Mar) 1:46.01 Q
2. Bram Som (Niz) 1:46.11 Q
3. Antonio Manuel Reina (Špa) 1:46.45 q
4. Glody Dube (Boc) 1:46.68 q
5. Arthemon Hatungimana (Bur) 1:47.74
. Fred Thegu (Sol) diskvalificiran
Tekst se nastavlja ispod oglasa
. Samuel Burley (SAD) diskvalificiranSKUPINA 6:
1. Andre Bucher (Švi) 1:48.61 Q
2. Wilson Kipketer (Dan) 1:48.68 Q
3. Gary Reed (Kan) 1:48.69
4. Adam Abdu Adam Ali (Kat) 1:48.87
5. Wilson Kirwa (Fin) 1:49.74
6. Abdal Salam Aldabaji (Pal) 1:51.68
7. Mohamed Amir (Mal) 2:06.25
. Ivan Heshko (Ukr) nije startao
SKUPINA 7:
1. Andrea Longo (Ita) 1:46.26 Q
2. Jurij Boržakovski (Rus) 1:46.44 Q
3. Joeri Jansen (Bel) 1:46.68 q
Tekst se nastavlja ispod oglasa
4. Amine Laalou (Mar) 1:46.75
5. Rashid Mohamed (Bru) 1:47.43
6. Jimmy Lomba (Fra) 1:48.15
7. David Fiegen (Luk) 1:48.80
SKUPINA 8:
1. Djabir Said-Guerni (Alž) 1:46.06 Q
2. Hezekiel Sepeng (JA) 1:46.09 Q
3. Mohammed Al-Salhi (SAR) 1:46.48 q
4. Ismail Ahmed Ismail (Sud) 1:47.21
5. Rizak Dirche (Šve) 1:49.23
6. Mahamadou Ibrahim (Nig) 1:55.21
. Nicolas Aissat (Fra) nije završio
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati