SP atletika: Rezultati

Piše:
srijeda, 27.8.2003. 12:07
Smanji veličinu slova Tekst Povećaj veličinu slova

REZULTATI kvalifikacijskih nadmetanja sa Svjetskog prvenstva u atletici:

ATLETIČARI:

200 m - prvi krug:

Skupina 1:

1. Marcin Jedrusinski (Polj) 20.58 Q

2. John Capel (SAD) 20.59 Q

3. Ricardo Williams (Jam) 20.60 Q

4. James Dolphin (NZ) 20.69 q

5. Julieon Raeburn (TT) 21.15

Skupina 2:

1. Stephane Buckland (Mau) 20.38 Q

2. Anastasios Gousis (Grč) 20.57 Q

3. Christian Malcolm (VB) 20.65 Q

4. Oumar Loum (Sen) 20.73 q

5. Paul Brizzel (Irs) 20.75 q

6. Hisashi Miyazaki (Jap) 20.79 q

7. Aaron Egbele (Nig) 21.24

8. Ashuin De Souza (Ang) 23.24

Skupina 3:

1. Sherwin Vries (JA) 20.73 Q

2. Troy Douglas (Niz) 20.76 Q

3. Julian Golding (VB) 20.82 Q

4. Hamed Al-Bishi (SA) 20.86 q

5. Heber Viera (Uru) 20.87

6. Jorge Conde (Nik) 22.75

Skupina 4:

1. Darvis Patton (SAD) 20.27 Q

2. Alessandro Cavallaro (Ita) 20.42 Q

3. Marcin Urbas (Polj) 20.66 Q

4. LaTonel Williams (Jam) 20.71 q

5. Geza Pauer (Mađ) 21.02

6. Jaysuma Saidy Ndure (Gam) 21.42

7. Darian Forbes (TC) 21.87

Skupina 5:

1. Shingo Suetsugu (Jap) 20.58 Q

2. Joseph Batangdon (Kam) 20.71 Q

3. Cedric van Branteghem (Bel) 20.79 Q

4. Francis Obikwelu (Por) 20.93

5. Gennadiy Chernovol (Kaz) 21.11

6. Tobias Unger (Njem) 21.33

7. Hamoud Abdallah Al-Dalhami (Oman) 21.52

Skupina 6:

1. Claudio Roberto Souza (Bra) 20.82 Q

2. Christopher Williams (Jam) 20.86 Q

3. Patrick Johnson (Aus) 20.89 Q

4. Yaozu Yang (Kina) 20.90

5. Adrian Durant (VI) 21.11

6. Evans Marie (Sej) 22.60

7. Ashley Kazuma (Palau) 23.84

Skupina 7:

1. Johan Wissman (Šve) 20.54 Q

2. Uchenna Emedolu (Nig) 20.55 Q

3. Joshua J. Johnson (SAD) 20.56 Q

4. Issa-Aime Nthepe (Fra) 20.83 q

5. Anninos Marcoullides (Cip) 20.97

6. Keita Cline (BVI) 21.31

7. John Lumkon (Fid) 21.55

Skupina 8:

1. Darren Campbell (VB) 20.54 Q

2. Dominic Demeritte (Bah) 20.56 Q

3. Frank Fredericks (Nam) 20.65 Q

4. Panayiotis Sarris (Grč) 20.70 q

5. Brian Dzingai (Zim) 20.96

6. Salem Al-Qaifi (Jem) 22.94

7. Ogumoro Shane (MI) 23.77

ATLETIČARKE:

KUGLA:

Skupina A:

1. Vita Pavlysh (Ukr) 19.00 m Q

18.01,19.00,NM

2. Nadine Kleinert (Njem) 18.85 Q

18.85,NM,NM

3. Irina Korzhanenko (Rus) 18.69 Q

18.69,NM,NM

4. Krystyna Zabawska (Polj) 18.46 Q

18.46,NM,NM

5. Meiju Li (Kina) 18.23 q

18.04,18.23,X

6. Elisangela Adriano (Bra) 18.20 q

18.03,X,18.20

7. Yumileidi Cumba (Kuba) 17.95

X,17.95,X

8. Laurence Manfredi (Fra) 17.88

17.31,17.88,17.43

9. Vivian Chukwuemeka (Nig) 17.45

17.45,X,X

10. Nadine Beckel (Njem) 17.42

17.30,17.42,17.25

11. Chinatsu Mori (Jap) 16.86

16.15,16.54,16.86

12. Kristin Heaston (SAD) 16.70

15.25,16.70,X

SKUPINA B

1. Nadezhda Ostapchuk (Blr) 19.56 Q

19.56,NM,NM

2. Valerie Adams (NZ) 18.77 Q

18.23,18.77,NM

3. Svetlana Krivelyova (Rus) 18.66 Q

18.66,NM,NM

4. Lieja Tunks (Niz) 18.44 Q

18.14,18.44,NM

5. Irini Terzoglou (Grč) 18.39 q

16.91,18.39,18.31

6. Assunta Legnante (Ita) 17.97 q

17.91,17.65,17.97

7. Astrid Kumbernuss (Njem) 17.83

17.83,17.37,X

8. Olga Ryabinkina (Rus) 17.74

17.32,17.30,17.74

9. Elena Hila (Rum) 17.30

X,17.30,17.24

10. Xiaoyu Zhang (Kina) 16.82

X,16.55,16.82

11. Flor Vasquez (DR) 16.52

15.51,X,16.52

12. Iolanta Ulyeva (Kaz) 16.32

X,16.32,16.29

13. Ana Pouhila (Ton) 14.96

X,14.96,X
Komentari
Komentari na forumu objavljuju se u realnom vremenu i Index.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.


Vezano
Vijesti  |  Tagovi
Najpopularnije
Danas  |  Jučer  |  Tjedan
Najnovije