SP umjetničko klizanje: Plušenko poveo

Piše:
ponedjeljak, 22.3.2004. 23:28
Smanji veličinu slova Tekst Povećaj veličinu slova

REZULTATI kvalifikacija klizača prvoga dana Svjetskog prvenstva u umjetničkom klizanju u Dortmundu:

SKUPINA A:

1. Jevgenij Plušenko (RUS) O,4 boda

2. Ilia Klimkin (RUS) 0,8

3. Stefan Lindemann (Njem) 1,2

4. Zhang Min (Kina) 1,6

5. Michael Weiss (USA) 2,0

6. Gheorge Chiper (RUM) 2,4

7. Daisuke Takahashi (JAP) 2,8

8. Gregor Urbas (SLO) 3,2

9. Sergei Davydov (BLR) 3,6

10. Vitali Danilchenko (UKR) 4,0

11. Kristoffer Berntsson (ŠVE) 4,4

12. Zoltan Toth (MAĐ) 4,8

13. Vakhtang Murvanidze (GRU) 5,2

14. Ari-Pekka Nurmenkari (FIN) 5,6

15. Trifun Živanović (SCG) 6,0

-------------------------------

16. Lee Dong-Whun (KOR) 6,4

17. Clemens Jonas (AUT) 6,8

18. Aidas Reklys (LIT) 7,2

19. Pavel Kersaha BLR) 7,6



SKUPINA B:

1. Emanuel Sandhu (KAN) O,4

2. Brian Joubert (FRA) 0,8

3. St?phane Lambiel (ŠVI) 1,2

4. Fr?d?ric Dambier (FRA) 1,6

5. Li Chengjiang (KINA) 2,0

6. Andrei Griazev (RUS) 2,4

7. Johnny Weir (USA) 2,8

8. Kevin van der Perren (BEL) 3,2

9. Ben Ferreira (KAN) 3,6

10. Matthew Savoie (USA) 4,0

11. Ivan Dinev (BUG) 4,4

12. Yamato Tamura (JAP) 4,8

13. Tomas Verner (ČEŠ) 5,2

14. Neil Wilson (VBR) 5,6

15. Juraj Sviatko (SLK) 6,0

--------------------------------

16. Patrick Meier (ŠVI) 6,4

17. Sergei Kotov (IZR) 6,8

18. Bradley Santer (AUS) 7,2

19. Yon Garcia (ŠPA) 7,6

20. Andrei Dobrokhodov (AZER) 8,0

21. Miguel Angel Moyron (MEK) 8,4



PAROVI, KRATKI PROGRAM:

1. Tatjana Totmianina-Maksim Marinin (RUS) 0,5

2. Maria Petrova-Alexei Tihonov (RUS) 1,0

3. Pang Qing-Tong Jian (KINA) 1,5

4. Shen Xue-Zhao Hongbo (KINA) 2,0

5. Dorota Zagorska-Mariusz Siudek (POL) 2,5

6. Zhang Dan-Zhang Hao (KINA) 3,0

7. Julia Obertas-Sergei Slavnov (RUS) 3,5

8. Anabelle Langlois-Patrice Archetto (KAN) 4,0

9. Rena Inoue-John Baldwin Jr (USA) 4,5

10. Val?rie Marcoux-Craig Buntin (KAN) 5,0

11. Eva-Maria Fitze-Rico Rex (NJEM) 5,5

12. Sabrina Lefran?ois-J?r?me Blanchard (FRA) 6,0

13. Tatiana Volosozhar-Petr Kharchenko (UKR) 6,5

14. Kathryn Orscher-Garrett Lucash (USA) 7,0

15. Milica Brozovic-Vladimir Futas (SLK) 7,5

16. Julia Shapiro-Vadim Akolzim (IZR) 8,0

17. Diana Rennik-Aleksei Saks (EST) 8,5

18. Olga Bogulslavska-Andrei Brovenko (LIT) 9,0

19. Marina Aganina-Artem Knyazev (UZB) 9,5
Komentari
Komentari na forumu objavljuju se u realnom vremenu i Index.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.


Vezano
Vijesti  |  Tagovi
Najpopularnije
Danas  |  Jučer  |  Tjedan
Najnovije