SP UMJETNIČKO KLIZANJE: PLUŠENKO PREMA NASLOVU

Piše:
srijeda, 24.3.2004. 10:08
Smanji veličinu slova Tekst Povećaj veličinu slova

Rezultati sa Svjetskog prvenstva u umjetničkom klizanju u Dortmundu: L

KLIZAČI - KRATKI PROGRAM

1. Jevgenij Plušenko (RUS) 1,0

2. Brian Joubert (FRA) 2,0

3. Stefan Lindemann (NJEM) 3,0

4. St?phane Lambiel (ŠVI) 4,8

5. Michael Weiss (USA) 5,0

6. Johnny Weir (USA) 5,2

7. Zhang Min (KINA) 5,8

8. Ilia Klimkin (RUS) 6,2

9. Andrei Griazev (RUS) 7,2

10. Fr?d?ric Dambier (FRA) 7,6

11. Emanuel Sandhu (KAN) 8,2

12. Li Chengjiang (KINA) 9,2

13. Daisuke Takahashi (JAP) 9,4

14. Gheorge Chiper (RUM) 11,4

15. Ben Ferreira (KAN) 12,0

16. Sergei Davydov (BLR) 13,2

17. Matthew Savoie (USA) 14,2

18. Kevin van der Perren (BEL) 14,6

19. Ivan Dinev (BUG) 15,2

20. Gregor Urbas (SLO) 15,8

21. Tomas Verner (ČEŠ) 17,2

22. Yamato Tamura (JAP) 18,0

23. Kristoffer Berntsson (ŠVE) 18,8

24. Neil Wilson (VBR) 19,4

-------------------------------

25. Zoltan Toth (MAĐ) 20,4

26. Ari-Pekka Nurmenkari (FIN) 20,6

27. Vitali Danilchenko (UKR) 21,4

28. Vakhtang Murvanidze (GRU) 22,0

29. Trifun Zivanovic (SCG) 22,2

30. Juraj Sviatko (SLK) 24,0

PLESNI PAROVI - KVALIFIKACIJE

SKUPINA A:

1. Albena Denkova-Maxim Staviyski (BUG) O,4

2. Elena Grushina-Ruslan Goncharov (UKR) 0,8

3. Marie-France Dubreuil-Patrice Lauzon (KAN) 1,2

4. Tanith Belbin-Benjamin Agosto (USA) 1,6

5. Megan Wing-Aron Lowe (KAN) 2,0

6. Natalia Gudina-Alexei Beletski (IZR) 2,4

7. Nora Hoffmann-Attila Elek (MAĐ) 2,8

8. Sinead Kerr-John Kerr (VBR) 3,2

9. Nathalie Pechalat-Fabien Bourzat (FRA) 3,6

10. Anastasia Grebenkina-Vazgen Azrojan (ARM) 4,0

11. Alexandra Kauc-Michal Zych (POL) 4,4

12. Yang Fang-Gao Chongbo (ČILE) 4,8

13. Barbara Herzog-Dmitri Matsjuk (AUT) 5,2

14. Jessica Huot-Juha Valkama (FIN) 5,6



SKUPINA B:

1. Tatiana Navka-Roman Kostomarov (RUS) 0,4

2. Kati Winkler-Rene Lohse (NJEM) 0,8

3. Isabelle Delobel-Olivier Schoenfelder (FRA) 1,2

4. Galit Chait-Sergei Sakhnovski (IZR) 1,6

5. Federica Faiella-Massimo Scali (ITA) 2,0

6. Oksana Domnina-Maxim Shabalin (RUS) 2,4

7. Melissa Gregory-Denis Petukhov (USA) 2,8

8. Kristin Fraser-Igor Lukanin (AZER) 3,2

9. Svetlana Kulikova-Vitali Novikov (RUS) 3,6

10. Nozomi Watanabe-Akiyuki Kido (JAP) 4,0

11. Julia Golovina-Oleg Voiko (UKR) 4,4

12. Jos?e Piche-Pascal Denis (KAN) 4,8

13. Natalie Buck-Trent Nelson-Bond (AUS) 5,2

14. Diana Janostakova-Jiri Prochazka (ČEŠ) 5,6

15. Clover Zatzman-Aurimas Radisauskas (LIT) 6,0

(Hina) xrš yrš

Komentari
Komentari na forumu objavljuju se u realnom vremenu i Index.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.


Vezano
Vijesti  |  Tagovi
  • Nema vezanih vijesti
Najpopularnije
Danas  |  Jučer  |  Tjedan
Najnovije